stat
Impreza już się odbyła

Pierwsza Ciąża (na NFZ)

Kurs refundowany przez NFZ dla kobiet, które ukończyły 20 tydzień ciąży. Warunkiem refundacji jest dokonanie bezpłatnego wyboru naszej położnej rodzinnej podczas pierwszych zajęć w szkole rodzenia.

sie 6

piątek, godz. 11:00 - 18:00

Wstęp wolny
sie 8

niedziela, godz. 11:00 - 18:00

Wstęp wolny
Kurs obejmuje 10 spotkań teoretyczno-praktycznych oraz minimum 10 gimnastyk dla kobiet w ciąży. Spotykamy się 2 razy w tygodniu w godzinach wieczornych. Każde zajęcia trwają godzinę zegarową.

Podczas spotkań pary aktywnie uczestniczą w zajęciach, przewijając i kąpiąc manekina noworodka. Przyszłe mamy uczą się prawidłowych pozycji do karmienia piersią. Tatusiowie poznają techniki noszenia noworodka. Wspólnie przeprowadzamy symulację porodu, stosując aktywne pozycje porodowe, techniki oddychania przeponą oraz techniki parcia. Podczas zajęć otrzymują Państwo drobne upominki od zaprzyjaźnionych firm branży dziecięcej a na zakończenie dyplomy. Serdecznie zachęcamy do tej znakomitej formy edukacji przedporodowej!
---
ROZPOCZĘCIE KURSU 23.06.2020 
MIEJSCE  Gdynia Obłuże: ul. Mjr. H. Sucharskiego 10, Szkoła Podstawowa 44

START 18:15
Cena: 26 zł wpisowego za ciężarną (za 20 godzinny kurs)

Położna Sylwia serdecznie zaprasza! 

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszą stronę! 

www.supermama.edu.pl

lub zadzwoń  505-09-10-20  535-55-55-36

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.