stat
Impreza już się odbyła

Pielęgnacja kobiety w ciąży i w połogu

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz o siebie zadbać? Jakie zabiegi kosmetyczne możesz wykonywać w ciąży? A może masz już Malucha i boisz się, że coś źle wpływa na laktację? Czy i jak można zapobiegać rozstępom w ciąży? To pytania, które pojawiają się w głowie każdej kobiety w ciąży! Zapraszamy na pierwszy u nas webinar na temat pielęgnacji kobiety w ciąży i połogu!

Podczas warsztatów dowiesz się m.in:
- jakie zabiegi możesz wykonywać w gabinecie kosmetologicznym na twarz i ciało podczas ciąży?
- jakie zabiegi możesz wykonywać w gabinecie kosmetologicznym na twarz i ciało podczas laktacji?
- kiedy iść do kosmetologa, a kiedy do dermatologa?
- czy można przeciwdziałać rozstępom?
- cellulit - dlaczego powstaje?
- doczepiane rzęsy, laminacja, henna, hybrydowe paznokcie - czy możesz wykonywać tego typu usługi?
- sesja Q&A

Warsztaty poprowadzi Magda Suchan - dyplomowany kosmetolog medyczny ze specjalizacją w masażu i fizjoterapii i nauk o zdrowiu, w trakcie doktoratu. Autorka bloga oraz portalu kosmetolog.pl, na Instagramie znana jako @mama.kosmetolog .

Podczas szkolenia będziesz miała/ miał możliwość zadawać pytania na żywo! Warsztaty zostaną przeprowadzone poprzez naszą platformę szkoleniową online. Dostęp do platformy zostanie wysłany 15 minut przed planowanym szkoleniem na adres mailowy. Warsztat będzie dostępny przez 48 godzin po jego zakończeniu - jeśli nie możesz być punktualnie - będziesz mogła obejrzeć go później

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.