• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Piękne zdrowe oczy (1 opinia)

W ostatni weekend października, a dokładnie od piątku 25.10.2019 r.  przez 3 kolejne dni - w salonie optycznym OPTYK PRYZMAT B.Drobnik w Galerii Madison przy ulicy Rajskiej 10 odbędą się konsultacje wizerunku dla kobiet i mężczyzn. Marka TONNY Eyewear wraz z OPTYK PRYZMAT B.Drobnik, ekspertem ze świata mody - Ewą Krajewską - oraz perfumerią Douglas przygotowały wyjątkowe wydarzenie.

cze 6

wtorek, godz. 11:00

Gdańsk, Online
Wstęp wolny

w każdy czwartek (do 28.09), godz. 17:00

Wstęp wolny
Na gości czeka wiele atrakcji:
konsultacja ze stylistką doboru opraw okularowych
analiza kolorystyczna fototypu urody
spotkania z wizażystą "Jak dobrać odpowiedni makijaż pod okulary"
bezpłatne badanie wzroku
porady dotyczące zdrowia oczu
specjalne urodzinowe oferty na zakup okularów
upominki od marki TONNY Eyewear

Już w ostatni piątek i sobotę października od godz. 11:00 do godz. 19:00 w salonie optycznym, OPTYK PRYZMAT B.Drobnik czekać będzie Stylistka Doboru Opraw Okularowych TONNY Eyewear Ewa Krajewska, która indywidualnie doradzi wybór właściwych opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.

- Dobór opraw okularowych stanowi swego rodzaju określenie osobowości czy też sposób
na wyrażenie jej. Priorytetem przy dopasowaniu właściwej pary jest zwrócenie uwagi na cechy anatomiczne, jak kształt twarzy, a w szczególności brwi, odcień cery, kolor i rozstaw oczu oraz długość i szerokość nosa -
wyjaśnia Ewa Krajewska i dodaje: - Istotna jest także preferowana kolorystyka, w której wyglądamy najkorzystniej oraz styl opraw okularowych. Oprawy powinny podkreślać cechy wyglądu i osobowości, a także być dopasowane do proporcji twarzy. Okulary pomagają w codziennym funkcjonowaniu, poprawiając jakość widzenia, ale nie możemy zapominać, że każdy powinien się w ich czuć komfortowo i atrakcyjnie - podsumowuje.

To jednak nie wszystko! Każdy z gości salonu OPTYK PRYZMAT B.Drobnik  będzie miał możliwość spotkania z wizażystą perfumerii Douglas i doboru odpowiedniego makijażu "pod okulary". Jest to kluczowe przy różnych mocach soczewek korekcyjnych w oprawach okularowych.

Dodatkowo będzie to również okazja do bezpłatnego przebadania wzroku za pomocą profesjonalnego sprzętu na specjalnej strefie zdrowia oczu znajdującej się na poziomie -1 ( vis a vis Rossmanna). Dla wszystkich osób, które przebadają swój wzrok w tych dniach czeka upominek od marki.

Marka Tonny Eyerwear wspiera partnerskie salony optyczne, stanowiąc wypadkową kompetentnej obsługi klienta, świetnego portfolio produktów oraz profesjonalnej aranżacji przestrzeni punktu sprzedaży.

Wydarzenie odbywa się w dniach:
- 25 października (piątek)- w godz. 11:00 - 19:00 // spotkanie ze stylistą, wizażystą, badanie wzroku
- 26 października (sobota) - w godz. 11:00 - 19:00 // spotkanie ze stylistą, wizażystą, badanie wzroku
- 27 października (niedziela) - w godz. 11:00 - 19:00 // spotkanie z wizażystą, badanie wzroku

Specjalne oferty zakupowe:
- 20% na oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne marki TONNY Eyewear
- Wyjątkowy prezent od Salonu przy zakupie dwóch par opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych


***
OPTYK PRYZMAT B.Drobnik istnieje od 15 lat, oferując profesjonalne badania wzroku na innowacyjnym sprzęcie firmy Rodenstock, kompetentne doradztwo przy wyborze soczewek korekcyjnych Rodenstock oraz pełną usługę sprzedaży i serwisu bogatej oferty marek okularowych, w tym marki TONNY.

Marka TONNY Eyewear istnieje na rynku polskim od 2003r. Lata pracy nad doskonaleniem jakości i designu pozwoliły nam na dostarczenie klientowi produktu spełniającego najwyższe oczekiwania. Oprawy sygnowane logiem TONNY Eyewear cechują się nowoczesnym wzornictwem, odpowiadającym najnowszym trendom, wysoką jakością użytych komponentów oraz wykorzystaniem najnowszych technologii.
 

Opinie (1)

 • badanie

  Wydaje mi się, że temat zdrowych oczu jest często pomijany. Mało kto bada sobie wzrok. Ja całą swoją rodzinę gonię do Oko Akcent w Krakowie i doktora Hanarza, bo to dobry specjalista. Trzeba się badać i sprawdzać wzrok, żeby coś jeszcze widzieć na stare lata.

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • wykład , warsztaty , konsultacje
  cze 6
  wtorek, g. 11:00
  Gdańsk
  Boisz się porodu?
 • pop , badania , konsultacje , parada , joga
  cze 9-11
  piątek - niedziela
  Sopot, Skwer Kuracyjny
  Dni Kurortu