stat
Impreza już się odbyła

Piąty bieg w łóżku - warsztaty o seksualności

Zapraszamy na warsztaty podczas których zajmiemy się tematem seksu. Czy wiesz, jak ważna jest seksualność, która odpowiada zarówno za przyjemność cielesną, jak i jest Twoją energią twórczą?Podczas spotkania oprócz ustawień systemowych, zaproponuję kilka ćwiczeń, wizualizacji, podzielę się wiedzą psychologiczną, a jeśli będziesz chciała/chciał przekażę wskazówki do dalszej pracy ze sobą.

5 października - 5 grudnia 2020

Gdynia
Wstęp wolny
lis 16

poniedziałek, godz. 17:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
A może masz w tym obszarze jakieś blokady? Odczuwasz lęk przed ciążą lub niechęć do obecnego partnera? Jaki wpływ na Twoją seksualność ma poczucie winy? Czy umiesz postawić granice i odmówić, kiedy nie masz ochoty? Czemu kręci Cię tylko ostry seks? Marzysz o romansie z przełożonym i o nim fantazjujesz, a w domu nie jesteś w stanie nawet dotknąć swojego męża? Czy w czasach Tindera, ONS jest tym, czego chcesz, bo czujesz, że właśnie tak powinnaś zapłacić za drinka?

Na warsztacie przyjrzymy się Twojej seksualności. Popatrzymy na jej podłoże czy pochodzi z Twojej historii osobistej, czy też zapisała się w Tobie jako rezultat historii przodków. Zobaczymy, czy wolno Ci wolno odczuwać przyjemność seksualną. Zbadamy, dlaczego możesz odczuwać ją wyłącznie sama/sam ze sobą, a już przy innym człowieku nie. Popatrzymy na wszystko, co związane z tym tematem. Na wszystko, co będziesz chciała/chciał z otwartością, nie oceniając i w atmosferze zaufania i szacunku. Odpowiemy sobie na pytania, ile kosztuje Cię Twój orgazm lub jego brak, jaką cenę płacisz sobą i w sobie za seks i czy w ogóle masz do tej energii dostęp.

Zapisy:
- sztukazycia.mls@gmail.com
- 662 006 787

Rezerwacja miejsca to wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 200 zł na konto 42 1050 1764 1000 0097 3267 9957 (Marlena Sawicka). W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko oraz datę warsztatu. Wpłacając zaliczkę zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy Sztuka Życia - Marlena Liza Sawicka.

Cena dla obserwatora/reprezentanta - 200 zł (bez konieczności wpłaty zaliczki).

W trakcie warsztatu zapewniona jest woda, kawa, herbata oraz przekąski. Przewiduję krótsze przerwy na zadbanie o siebie i ok. godzinną przerwę obiadową.

W trosce o jakość przeprowadzanego procesu liczba miejsc jest ograniczona.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.