• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Piątkowe karaoke w Fali

Chcieliście karaoke w piątek to macie! Kolejny raz zapraszamy serdecznie do zabawy. I wszystko wskazuje na to, że teraz już będziemy się na Zaspie spotykać w każdy piątek! Pub Fala zaprasza do zabawy.

w każdą środę (do 31.08), godz. 21:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdy piątek (do 28.08), godz. 20:00

Gdańsk Zaspa, al. Rzeczypospolitej 21a
Wstęp wolny
Gdańsk Zaspa al. Rzeczypospolitej 21 a, dwa kroki od tramwaju. Pub jest niewielki, więc nie czekajcie zbyt długo z przyjściem. Ale jeśli nie zmieścicie się w środku to czeka na Was spory, zadaszony ogródek z grillem. Można na barze kupić zestaw grillowy w cenie 15 zeta i małe co nieco sobie upiec Poza tym około 20 gatunków piwa od 6 zeta (w tym czarna szmata), wiele innych alkoholi i drinków.
Brzmi chyba nieźle?
A prócz tego to co zwykle na Alkor.Karaoke, czyli prawie 5000 (w tym ponad 800 polskich) specjalnie dobranych utworów, w tym bardzo wiele przez uczestników naszej zabawy zamówionych, niedostępnych "na jutubie" i na żadnej innej tego typu imprezie oraz kontrowersyjny prowadzący.

Wstęp wolny, godziny zamknięcia brak... jak trzeba będzie skończymy w niedzielę.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.