• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza
Piątkowe karaoke na Zaspie

Piątkowe karaoke na Zaspie

Piątek, piąteczek, piątunio, Fala, Faleczka, Falunia. Chcieliście karaoke w piątek to macie! I to takie, na którym naprawdę świetnie się śpiewa, bo mała przestrzeń sprawia, że nikt muzyki nie zagłusza (chyba, że przy chóralnych śpiewach), w dodatku zmieniło się nagłośnienie i wreszcie bardzo dobrze to brzmi, bez żadnych opóźnień i z czystym, mocnym dźwiękiem.

w każdy piątek (do 23.12), godz. 20:00

Gdańsk Zaspa, al. Rzeczypospolitej 21a
Wstęp wolny
cze 23

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Pub Fala zaprasza do zabawy.

Zaspa al. Rzeczypospolitej 21 a, dwa kroki od tramwaju. Pub jest niewielki, więc nie czekajcie zbyt długo z przyjściem. Ale jeśli nie zmieścicie się w środku to czeka na Was spory, zadaszony ogródek z grillem. Chociaż sezon grillowy chyba chwilowo za nami... Poza tym około 20 gatunków piwa od 8 zeta (w tym czarna szmata), wiele innych alkoholi i drinków. W tym cudownie wyglądające i równie pyszne drinki autorskie, które są wręcz dziełami sztuki. Brzmi chyba nieźle?

A prócz tego to co zwykle na Alkor.Karaoke, czyli 5000 (w tym 900 polskich) specjalnie dobranych utworów, w tym bardzo wiele przez uczestników naszej zabawy zamówionych, niedostępnych "na jutubie" i na żadnej innej tego typu imprezie oraz kontrowersyjny prowadzący.

Godziny zakończenia nie podajemy, bo NAPRAWDĘ zależy od Was. Zdarzało się, że kończyliśmy już o 0:30, zdarzało się że o 3:30. Przybywajcie, może pobijemy rekord?

Opinie