Impreza już się odbyła

Piątki po pracy

Forum Gdańsk startuje z nowym sezonem Piątków Po Pracy z muzyką na żywo. Wrzesień należeć będzie do Jana Hardego, Pawła Giłki, Patrycji Brzezińskiej oraz Grace Gospel Choir. Nowy sezon rozpocznie duet męki, w składzie w składzie Jan Hardy&Paweł Giłka.

maj 16

sobota, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 209 zł
ulgowy 189 zł
cze 10

środa, godz. 16:00

Gdańsk,
bilety 95-115 zł
Jan Hardy - bluesman. Śpiewa, pisze teksty, współpracuje z muzykami trójmiejskimi muzykami oraz zespołami. Organizuje jam sessions w klubach muzycznych na terenie Trójmiasta. Wyróżnia się barwą głosu, która wywołuje gęsią skórkę u niejednego odbiorcy.

koncerty w Trójmieście


Paweł Giłka - gitarzysta bluesowo-rockowy. Naukę gry na gitarze rozpoczął w latach 90. Jego serce skradły takie gatunki muzyczne jak: Blues, Rock, Pop, czy Funky. Od 2008 roku współpracuje z kapelami bluesowymi i rockowymi. Udziela się na imprezach jam sessions. W 2009 zagrał koncert Rockowy z okazji 50-lecia Rock'n'Roll w Operze Leśnej w Sopocie. Od kilku lat występuje na trójmiejskich scenach muzycznych w duecie z Janem Hardy.

Kolejny piątkowy wieczór w Forum Gdańsk umili damski wokal należący do Patrycji Brzeźińskiej przy akompaniamencie Pauliny Porszke. Żeński duet zaprezentuje różnorodny repertuar, od muzyki pop poprzez funk po jazz. Będą również polskie utwory muzyczne. Artystki gwarantują różnorodność w brzmieniach i nastrojach. Będzie melancholijnie, drapieżnie z nutką soczystych soundów.

Patrycja Brzeźińska - studiuje musical w Akademii Muzycznej w Gdańsku, gdzie równolegle rozwija talent aktorski i taneczny. Wystąpiła między innymi w musicalu Shrek, Funny Girls, Fame. Współpracuje z muzykami z całego kraju, angażując się także w projekty muzyki clubowej, rozrywkowej, jazzowej oraz aktorskiej.

Paulina Porszke - ukończyła kierunek Kompozycji Jazzowej w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Ostatni piątek miesiąca, wypełni energia muzyki gospel. Na scenie wystąpi Grace Gospel Choir (GGC), chór gospel działający nieprzerwanie od 2004 w Sopocie. Członkowie zespołu mówią, że łączy ich wspólna pasja do śpiewania i przekazywania pozytywnego przesłania Ewangelii. Koncerty z ich udziałem wyzwalają pozytywną energię oraz cieszą się entuzjastycznie odbierane przez publiczność.

Po pracowitym tygodniu warto przyjść do Forum Gdańsk by zrelaksować się przy muzyce na żywo, leżąc wygodnie na leżaku lub po prostu umilić sobie czas robienia zakupów.

Program
13.09.2019 godz. 18:00-21:00 wystąpią: Jan Hardy&Paweł Giłka
20.09.2019 godz. 18:00-21:00 wystąpi Patrycja Brzeźińska
27.09.2019 godz. 18:00-21:00 wystąpi Grace Gospel ChoirPrzypomnijmy, Piątki Po Pracy, to autorski projekt Forum Gdańsk, który rozpoczął się w 2018 roku. Jest to projekt muzyczny cieszący się zainteresowaniem wśród gości przychodzących do centrum w piątkowe wieczory. Muzyczną ofertę współtworzą lokalni artyści, którzy chętnie prezentują swój koncertowy repertuar na muzycznej scenie Forum Gdańsk. Artyści, którzy chcieliby wystąpić na scenie FORUM Gdańsk i zaprezentować swój repertuar proszeni są o wysłanie zgłoszenia wraz z numerem telefonu na adres e-mail: kolektyw@forumgdansk.pl Zapraszamy na muzyczną ucztę do Forum Gdańsk!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij