stat
Impreza już się odbyła

Piątek w Absyncie: Karl & Sympatique

Karl - od początku działalności Cafe Absinthe, odpowiada za stronę muzyczną lokalu i to dzięki niemu i jego gustowi muzycznemu tak wielu z Was przychodzi co wieczór do Absyntu. Dzisiaj po raz kolejny zapraszamy na niezapomnianą noc z Waszym ulubionym DJ\'em. Wszystkie style muzyczne dozwolone! Niech zagości szaleństwo! Let the madness be with you!

Karl - od początku działalności Cafe Absinthe, odpowiada za stronę muzyczną lokalu i to dzięki niemu i jego gustowi muzycznemu tak wielu z Was przychodzi co wieczór do Absyntu. Dzisiaj po raz kolejny zapraszamy na niezapomnianą noc z Waszym ulubionym DJ'em. Wszystkie style muzyczne dozwolone! Niech zagości szaleństwo! Let the madness be with you!Sympatique (Soho/Sopot) - dj i promotor, od połowy lat '90 aktywnie udzielający się na trójmiejskiej scenie muzycznej. W przeszłości związany ze środowiskiem rockowym, wraz z początkiem XXI wieku porzucił instrument by własne pomysły i fascynacje muzyczne wyrazić innymi sposobami.

Od lat aktywnie działa również jako promotor muzyczny i organizator wydarzeń kulturalnych. Zafascynowany brzmieniem skandynawskiej, niemieckiej i brytyjskiej sceny elektronicznej w ciągu ostatnich lat zaprosił na występy do Polski tak znakomitych artystów jak: Crazy P Soundsystem (20:20 Vision), MJ Cole (Prolific), Louie Austen (Klein/LA Music), Shur-I-Kan (Freerange), Manuel Tur (Drumpoet/Freerange), Faze Action (Faze Action), Dublex Inc. (Pulver), Slope (Sonar Kollektiv), Eva Be (Sonar Kollektiv), Ben Mono (Compost), Nuspirit Helsinki (Guidance), Dutch Rhythm Combo (Highscore Publishing), Hird (Dealers of Nordic Music), Plej (Exceptional), Ernesto (Exceptional), Swell Session (Freerange), Jay Shepheard (Compost), Desney Bailey (Sonar Kollektiv), Hunee (Soul Trade), Sankt Goran (Bear Funk), czy Nordic Lounge in Session.

Eklektyczny charakter granej przez niego muzyki kształtowany jest przez niezwykle szerokie zainteresowania, od organicznych brzmień headz/groove, przez nu disco i deep house, po klimaty punk funk i indie. Doskonale odnajduje się w różnych stylach, czerpiąc i mieszając wszystko to, co najlepsze w każdym z nich.

Od lat współpracuje z wieloma trójmiejskimi klubami. Aktualnie odpowiada za profil muzyczny sopockiej Clubogalerii Soho, której jest również rezydentem. Regularnie gra na imprezach w całej Polsce, w tym również na takich wydarzeniach, jak: Open'er Festival, Selector Festival, czy Coke Live Music Festival.

https://soundcloud.com/sympatique

Start: 22:00
Wjazd: free! // selekcja

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij