stat
Impreza już się odbyła

Piątek w Absie: Desyg & KARL

Desyg - pochodzi z Litwy, a swoją przygodę z muzyką rozpoczął w szkole muzycznej, gdy niewiele odrastał od ziemi. 
Za konsolą pierwszy raz stanął w 2014 roku. Od tamtego czasu zdążył już wielokrotnie zagrać do kotleta w restauracjach, na integracjach studenckich, lub też zaprezentować swoje możliwości w prestiżowych klubach wileńskich. Jego repertuar - to muzyka elektroniczna, gdzie w większości przeważają brzmienia: house, tech lub funky. Nie jest zamknięty na style, a miksowanie Rihanny z Darude Sandstorm nie jest mu wręcz obce. Zadebiutował już przy konsolach w Polsce i jest gotowy na to, aby dalej rozgrzewać trójmiejskie parkiety.
Na codzień tancerz oraz instruktor tańca, czasem saksofonista, i ogólnie - dusza imprezy oraz towarzystwa.
Jako Litwin zastrzega sobie prawo nie rozumieć i nie reagować na hasło - "Weź puść coś fajnego"
Karl - od początku działalności Cafe Absinthe, odpowiada za stronę muzyczną lokalu i to dzięki niemu i jego gustowi muzycznemu tak wielu z Was przychodzi co wieczór do Absyntu. Dzisiaj po raz kolejny zapraszamy na niezapomnianą noc z Waszym ulubionym DJem. Wszystkie style muzyczne dozwolone! Niech zagości szaleństwo! Let the madness be with you!
#chodoabsa #dorana

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.