• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Piano w naturze i joga na molo z Olą Żelazo

Zapraszamy do Sopotu na wyjątkowe wydarzenie PIANO W NATURZE I JOGA Z OLĄ ŻELAZO NA MOLO, 23 września (sobota) godz. 8.30.

Joga prowadzona przez popularyzatorkę zdrowego stylu życia i ćwiczeń jogi Olę Żelazo odbędzie się z muzyką na żywo koncertu fortepianowego z towarzyszeniem dzwonów rurowych i mis kryształowych w wykonaniu Tomasza Szwelnika i Aurelia Kurczyńskiej. Zapraszamy do posłuchania porannego koncertu oraz chętnych do ćwiczeń jogi na molo. Kto nie uprawiał wcześniej jogi, też może spróbować.

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


A to wszystko w pięknym miejscu na molo w Sopocie. Prosimy o zabranie ze sobą własnej maty do ćwiczenia jogi, karimaty, krzesełka lub poduszki do siedzenia. Zaczynamy o 8.30, bądźcie chwilkę wcześniej. Muzyka Piano w naturze otwiera ludzkie serca i pozwala zajrzeć do swojego wnętrza, daje ulgę, ukojenie i radość . Do ćwiczeń jogi przy muzyce na żywo zapraszamy wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania! Mieszkańców Trójmiasta i turystów!

ZAPRASZAMY WSTĘP WOLNY.
Zajęcia jogi poprowadzi Ola Żelazo dyplomowana instruktorka pilatesu i fitnessu, nauczycielka jogi, trenerka jogilatesu. Prowadzi jeden z popularniejszych kanałów w branży fitness na YouTubie i aktywnie działa w swoich social mediach. Z uśmiechem, energią i pasją motywuje do aktywności fizycznej w trosce o swoje ciało i umysł.

Wydarzenie PIANO W NATURZE I JOGA Z OLĄ ŻELAZO NA MOLO jest współorganizowane i wspierane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie, Fundację Źródło Tworzenia i Urząd Miasto Sopotu.
 

Opinie