Impreza już się odbyła

Piano Impression

PIANO IMPRESSION w wykonaniu Artura Sychowskiego - laureata sześciu festiwali pianistycznych

wrz 1

wtorek, godz. 17:30, 20:00

bilety 59-199 zł
Kup bilet
sty'21 23

sobota, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 35 zł
Kup bilet
Podczas koncertu, artysta zaprezentuje nowoczesne spojrzenie na muzykę oraz swobodę poruszania się pomiędzy różnymi gatunkami. Występ stanowić będzie unikalne połączenie autorskich kompozycji, improwizacji utworów klasycznych oraz improwizacji jazzowych.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Artur Sychowski to pianista, kompozytor i improwizator, który nie zamyka własnej twórczości w sztywnych ramach muzyki klasycznej. Wszechstronność oraz otwartość na różne źródła inspiracji pozwalają mu w zaskakujący sposób eksperymentować z dźwiękami fortepianu, pobudzając wyobraźnię oraz otwierając na sztukę duszę i umysł słuchacza.

Ideą, która przyświeca twórczości Artura, jest "Impresja Serca": przekonanie, że prawdziwą muzykę tworzy się przede wszystkim w oparciu o intuicję oraz emocje. Instrument jest dla artysty całym spektrum barw i energii, stanowi przedłużenie jego umysłu i wyobraźni. Zarówno autorskie utwory, jak i kompozycje klasyczne i jazzowe wzbogaca o improwizacje, dzięki którym każdy koncert wzrasta do rangi unikalnego wydarzenia.

Pomimo młodego wieku, Sychowski posiada bogate doświadczenie koncertowe, zdobyte dzięki występom we Włoszech, Francji, Szwajcarii, Niemczech, Rosji, Serbii, Grecji i na Litwie. Jest autorem muzyki do emitowanego w TVP Kultura
filmu "Centrum Świętego Jana", do spektaklu teatralnego "Ożenek", projektu multimedialnego Interaktywny Bunkier w Ustce oraz filmu sferycznego "Sopot Beyonce".

Piszą o nim media światowe m.in. Pangea Magazine, Young Hollywood Atlanta Elite Magazine. Ponadto, artysta został wyróżniony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Polsce, a także Rosji, Marszałka Województwa Pomorskiego i wielu organizacji pozarządowych.

Bilety w cenie 30 zł można kupić poprzez portale internetowe: www.kupbilecik.pl, www.interticket.pl., oraz na 2 godz przed koncertem lub spektaklem na miejscu w NCK Gdańsk ul. Korzenna 33/35

Partnerem organizacyjnym jest Nadbałtyckie Centrum Kultury
Współpraca redakcyjna radio RMF Classic
Koncert objęty jest:
Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego
Generalnym Patronatem Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Patronat medialny:
www.gdansk.pl, Radio Gdańsk, Urząd Miejski, Pomorska TV, Pracodawcy Pomorza,Prestiż Magazyn, Together Magazyn, Informator Pomorza, www.my3miasto.pl,Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku, ELSA. Biuro Doradztwa Ekonomicznego i Prawnego,

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij