stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Piano Ice Man - Gram i morsuję dla Mikołaja

Dnia 21.02.2021 o godz. 11.00 w Gdańsku Brzeźnie na środku plaży, na śniegu, stanie czarny mobilny fortepian. Zagra na nim z pasją oraz intencją pomagania, pianista-mors, Tomasz Szwelnik, który wspiera zbiórkę na operację Mikołaja Charuka, niepełnosprawnego, piętnastoletniego pianisty z Gdańska www.zrzutka.pl/pianista

kwi 15-16

czwartek - piątek, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 399 zł
Tomasz zainspirowany dokonaniami Wima Hofa oraz społeczności morsów będzie 'morsował na sucho' grając na fortepianie. Co to oznacza? PIANO ICE MAN zagra w krótkich spodenkach, bez dodatkowej ciepłej odzieży. Będzie grał tak długo, jak pozwolą na to warunki pogodowe i jego własne ciało. Będzie to dla niego bardzo duże wyzwanie. Wykona własne kompozycje oraz improwizacje.

Wyjątkowemu wydarzeniu PIANO ICE MAN towarzyszyć będzie akcja 'Morsuję dla Mikołaja' podczas, której środowisko morsów może pomóc w promocji zbiórki na rzecz Mikołaja. Operacja, na którą zbierane są środki planowana jest na 27 kwietnia (bieżącego roku) w USA. Czasu na zebranie środków jest mało.

Dlaczego fortepian i morsowanie?

Ponieważ Morsy to wspaniała grupa ludzi o dobrych sercach (Ewa Charuk, mama Mikołaja także morsuje, a piano... ponieważ Mikołaj to młody, uzdolniony, pianista, który teraz potrzebuje pomocy każdego z nas.

Cześć! Mam na imię Mikołaj. Mam 14 lat. Znalazłem się tutaj nieprzypadkowo. Ponieważ nie mogę sam, jako osoba niepełnoletnia, założyć profilu na portalu, pomagają mi przyjaciele z fundacji. Mam teraz do zrealizowania dwa, bardzo ważne dla mnie projekty, ująłem je jednak w jednym krótkim zdaniu: Nowe życie młodego pianisty.

Znalazłem się tutaj nieprzypadkowo: jestem pianistą, tak... to prawda... jestem niepełnosprawnym pianistą ale to pewnie już wiecie... To moje życie, mój projekt.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • badania , imprezy i akcje charytatywne
    mar 18
    czwartek, g. 9:00 - 13:00
    Gdynia, Urząd Miasta Gdyni
    Ambulansowy pobór krwi