• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Piaf The Show

 • wtorek, 23 kwietnia 2024, godz. 20:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  130 - 250
  Kup bilet

Po wielkim sukcesie na Broadwayu, w nowojorskiej Carnegie Hall i paryskiej Olympii. Ponad 600 koncertach w 50 krajach na całym świecie! Wspaniały musical ponowie w Polsce! Piaf! The Show. Światowej sławy spektakl muzyczny, przygotowany z okazji 100. rocznicy urodzin wybitnej, francuskiej artystki EDITH PIAF. w roli Edith Piaf zjawiskowa wokalistka NATHALIE LERMITTE.

Piaf! The Show
Po ogromnym sukcesie, na całym świecie i ponad 600 występach Piaf! The Show, ponownie w Polsce! Wyjątkowe widowisko, przygotowanie z okazji 100. rocznicy urodzin jednej z najwybitniejszych francuskich artystek Edith Piaf. Dwuczęściowy musical, w całość wykonany w języku francuskim przenosi widzów w niepowtarzalny klimat Paryża i Montmartre z czasów La Vie En Rose. Przedstawia życie i twórczość legendarnej paryskiej piosenkarki, od początków jej kariery, aż po największe sukcesy. W programie znalazło się 20 piosenek, w tym najsłynniejsze jak: La Vie en Rose, Hymne a LAmour,La Foule, Paris, L'Accordéoniste, Milord i legendarnym Non, Je ne Regrette Rien. W rolę Edith Piaf, wciela się francuska wokalista i aktorka Nathalie Lermitte, która wspaniale wykonuje utwory Piaf, podbijając serca jej fanów na całym świecie. Na scenie występuję z 4-osobowy zespołem, w bogatej oprawie wizualne, z niepublikowanymi zdjęciami Edit Piaf w tle.

Od chwili premiery, Piaf! The Show obejrzało ponad milion widzów w 50 krajach! Musical wystawiono w najsłynniejszych salach koncertowych na świecie, na czele z nowojorską Carnegie Hall, czy paryską Olympią, wyprzedając je do ostatniego miejsca. Uhonorowany licznymi nagrodami ministra Kultury Francji, doczekał się nie tylko wydawnictwa płytowego i DVD ale również wersji symfonicznej. Musical jest jednym z najbardziej spektakularnych sukcesów francuskiej piosenki na świecie w ostatnich latach. W Polsce gościł już 4 razy, wyprzedając kilkakrotnie sale w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie czy Poznaniu. Tym razem po raz pierwszy zawita do Rzeszowa, Bielska-Białej i Koszalina.

O spektaklu napisali:
"Najlepszy spektakl o życiu Edith Piaf, jaki do tej pory stworzono!"
Charles Dumont, legendary kompozytor Edith Piaf

"Lermitte potrafi cudownie przywołać ducha Edith Piaf"
New York Times

"Lermitte śpiewa, że przechodzą nas ciarki"
The Guardian

"Prawdziwa uczta"
Herald

"Wspaniałe!"
Broadway Blog

"Zdumiewająca muzykalność"
New York Theatre Guide

"Trzykrotne owacje na stojąco na Broadwayu"
Timesquare Chronicles

"Ona nie tylko jest wielką wokalistką i aktorką, która odgrywa role Paif
Ona jest jak Piaf na scenie"
Alain Delon (aktor)
Kup bilet
gru 30-31

sobota - niedziela, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 146, 168, 188, 208 zł
Kup bilet

Opinie