• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Piaf! The Show (2 opinie)

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl muzyczny, przygotowany w Paryżu z okazji 100. rocznicy urodzin wybitnej, francuskiej artystki EDITH PIAF.

Relacja z imprezy

wrz 16

sobota, godz. 17:00, 20:00

bilety 109 - 179 zł
Kup bilet
wrz 17

niedziela, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 99 zł
Kup bilet
Piaf! The Show to wyjątkowe widowisko, przygotowanie w Paryżu z okazji 100. rocznic urodzin jednej z najwybitniejszy francuskich artystek - Edith Piaf. Spektakl przedstawia życie i twórczość legendarnej piosenkarki, na przestrzeni całej jej kariery od początków po największe sukcesy. W programie znalazły się najsłynniejsze utwory Piaf jak np.: "La vie en rose", "La Foule", "Paris", "L'Accordéoniste", brawurowo wykonane przez Anne Carrere, młodą i utalentowaną wokalistkę, która podbiła serca fanów Piaf na całym świecie. Przyjaciółka Piaf z lat młodości - Germaine Ricord powiedziała, że "głos i osobowość Anne Carrere to wcielenie Edith Piaf z najlepszych lat jej kariery." Dwuczęściowe show przenosi widzów w niepowtarzalny klimat Paryża i Montmartre z czasów "La Vie En Rose". Spektakl wzbogacony jest scenografią oraz niepublikowanymi zdjęciami Piaf. Anne Carrere na scenie towarzyszy 4 osobowy zespół.

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


Prasa o Anne Carrere:

"Anne Carrere to głos Piaf XXI wieku!"
- El Dario

"Była tylko jedna Edith Piaf, ale Anne Carrere jest niesamowita!"
- France

pod honorowym patronatem Ambasadora Francji w Polsce
oraz Instytut Francuskiego

Organizator: Good Music Productions

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  85, 115, 145, 185 zł
 • Kontakt
  58 320-62-62
Ceny biletów: 165 zł, 145 zł, 115 zł, 85 zł

Bilety dostępne w Bileterach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn,
wszystkich punktach sieci Ebilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, oraz na www.goodmusic.pl

Opinie (2)

 • Wspaniała Anne Carrere (1)

  Widziałam wczoraj to widowisko z Anne Carrere w roli głównej. Wspaniała wokalistka, świetnie przygotowane widowisko. Jestem zawiedziona jedynie akompaniamentem do piosenki ;No rien de rien 'Anne zaśpiewała genialnie, ale pianinko z perkusją akordeonem,kontrabasem dobre było w pierwszej części widowiska, gdy Anne śpiewała piosenki Piaf z początku jej kariery. Ulica paryska, kafejki..Nawet Milord'a i Mon Dieu zagrano dobrze. Jednak do tej piosenki warto było puścić podkład -orkiestrę z playback'u,skoro nie można było na żywo. Wyszłam w przekonaniu,że poziom nasycenia Edit Piaf mam już wysoki. Dzisiaj jednak musiałam posłuchać No,rien de rien. Wyłącznie z powodu akompaniamentu,bo Anne zaśpiewała równie dobrze,ośmielę się stwierdzić,nawet lepiej.

  • 0 0

  • Piaf! The Show

   Wybieram się na to widowisko do Warszawy 21 listopada. Mam nadzieję, że będę zachwycona.Chyba nie da się porównać ze słuchaniem płyt. Jak długo trwa widowisko?

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.