stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Photoshop dla Fotografów - Portret Ulicz

Photoshop dla Fotografów Portret Uliczny
Obróbka Cyfrowa Warsztaty Fotograficzne 20191104 2000 2200+/- Sopot

Kurs Jogi 0

16 października - 20 listopada 2019, godz. 16:15 - 17:15

bilety 150 zł

Sprache als Ausdruck unserer Kultur

lis 15

piątek, godz. 17:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Cykl warsztatów z obróbki cyfrowej przy użyciu Adobe Photoshop dla fotografów. Cykl składa się z 3 części, które stanowią osobne tematy i jednocześnie są kolejnym etapem poprzedniej części. Rozpoczynamy od podstaw i stopniowo będziemy przechodzić do bardziej zaawansowanych elementów o zróżnicowanej tematyce. Warsztaty będą dopasowane do poziomu wiedzy uczestników.

20191104 Część III. Photoshop dla Fotografów Portret Uliczny

praca z kadrem i kadrowaniem. Poszukiwanie zdjęć w zdjęciu
zaawansowana konwersja czarno-biała
praca z kontrastem i oświetleniem
symulacja dawnych technik fotograficznych
kolorowe techniki fotograficzne przydatne w fotografii ulicznej

Zajęcia trwają tylko 2 godziny, ponieważ są dość intensywne i ważne by zapamiętać i nauczyć się czegoś. Gdyby te same zajęcia trwały dłużej przyswojenie wiedzy może być dość trudne. Warto na zajęcia zabrać ze sobą notes.

Rozumienie obróbki cyfrowej stanowi 50% fotografii cyfrowej. Tworząc zdjęcie w RAW musisz je wywołać. By wywołać zdjęcie można użyć różnych programów cyfrowych różnica jednak polega nie na tym, że można w ogóle to zrobić, ale w tym jakie możliwości daje dany program? Photoshop praktycznie jest ograniczony tylko Twoją wyobraźnią i umiejętnościami jakie posiadasz. Dla fotografów cyfrowych znajomość programu jest tak samo ważna jak znajomość funkcji aparatu fotograficznego, technik fotograficznych, et cetera... Fotografia składa się z wielu elementów i to decyduje o jej złożoności. Im więcej elementów się nauczysz tym masz więcej możliwości.

[] Uczestnikom zostaną przekazane materiał edukacyjny: Adobe Photoshop dla Fotografów Fotografia Uliczna

[] Uczestnicy otrzymają pakiet presetów pomocnych podczas obróbki cyfrowej do Adobe Photoshop.

[] Poziom dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF.

Cel: Nauka programu Adobe Photoshop.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), komputer przenośny, zainstalowane oprogramowanie Adobe Photoshop.

Gdzie: Sopot

Czas: 4 listopada 2019. Warsztaty trwają od 20:00 do 22:00+/-. Spotykamy się o 20:00 w Sopocie w hali głównej dworca kolejowego, przy ruchomych schodach.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20191104 PSDF. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca

#PSDF #KursPhotoshop #NaukaOprogramowaniaFotograficzengo #SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #PiotrCwiklinski #Sopot #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #PromocjaFotografii #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze #PolskaBlogFotograficzny

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni