stat
Impreza już się odbyła

Photoshop dla Fotografów - Fine Art

Warsztaty z obróbki cyfrowej przy użyciu Adobe Photoshop dla fotografów. Pojedyncze zajęcia poświęcone obróbce fotografii pod kątem fine art. Obróbka cyfrowa, oraz przygotowanie zdjęć do druku. Warsztaty będą dopasowane do poziomu wiedzy uczestników.

Fotografia dla początkujących

sty 23-26

czwartek - niedziela, godz. 17:20, 10:13

bilety 399 zł
Photoshop dla Fotografów Fine Art

podstawowa obróbka w kierunku finie art (na przykładzie fotografii drzew i morza, oraz innych przykładów)
korekta i usuwanie zakłóceń z obrazu
poprawianie, wzmacnianie, tworzenie atmosfery zdjęcia
manipulacja ekspozycją i wprowadzanie ciekawego oświetlenia na zdjęcie za pomocą narzędzi artystycznych (cześć narzędzi uczestnicy otrzymają a część sami stworzą na swoje potrzeby)
kreatywna kolorystyka i poprawa zdjęcia na bazie koloru
konwersja czarno-biała
estetyka obrazu i praca nad siła jego przekazu
podstawowe przygotowanie zdjęć do druku

Dla bardziej zaawansowanych nauka pracy w trybie luminosity, oraz tworzenie i praca z kompozytami w fotografii fine art.

Zajęcia trwają tylko 2 godziny, ponieważ są dość intensywne i ważne by zapamiętać i nauczyć się czegoś. Gdyby te same zajęcia trwały dłużej przyswojenie wiedzy może być dość trudne. Warto na zajęcia zabrać ze sobą notes.

Rozumienie obróbki cyfrowej stanowi 50% fotografii cyfrowej. Tworząc zdjęcie w RAW musisz je wywołać. By wywołać zdjęcie można użyć różnych programów cyfrowych różnica jednak polega nie na tym, że można w ogóle to zrobić, ale w tym jakie możliwości daje dany program? Photoshop praktycznie jest ograniczony tylko Twoją wyobraźnią i umiejętnościami jakie posiadasz. Dla fotografów cyfrowych znajomość programu jest tak samo ważna jak znajomość funkcji aparatu fotograficznego, technik fotograficznych, et cetera... Fotografia składa się z wielu elementów i to decyduje o jej złożoności. Im więcej elementów się nauczysz tym masz więcej możliwości.

[] Uczestnikom zostaną przekazane materiał edukacyjny: Adobe Photoshop dla Fotografów Fine Art

[] Uczestnicy otrzymają pakiet presetów pomocnych podczas obróbki cyfrowej do Adobe Photoshop.

[] Poziom dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF.

Cel: Nauka obróbki cyfrowej mającej zastosowanie w fotografii fine art.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), komputer przenośny, zainstalowane oprogramowanie Adobe Photoshop.

Gdzie: Sopot

Czas: 25 listopada 2019. Warsztaty trwają od 19:00 do 21:00+/-. Spotykamy się o 19:00 w Sopocie w hali głównej dworca kolejowego, przy ruchomych schodach.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20191125 PSDF. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni