stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Percival - Slavny Tur IV

Percival w marcu rusza w najszerszą pod względem repertuaru trasę folkową - "Slavny Tur IV"! Zespół zagra podczas niej wybrane utwory z całego cyklu "Slava!", w tym także te, których jeszcze nigdy nie grał na żywo.

Formacja powstała w wyniku fascynacji historią i kulturą dawnych Słowian. Percival znany jest jako współtwórca muzyki do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" - muzyki, która zdobyła światowy rozgłos, wiele nagród i wyróżnień. Zespół ponadto współtworzył muzykę do "Równonocy" - projektu, który połączył słowiańskie dźwięki z hip hopem i który zdobył Diamentową Płytę. Percival ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych, w tym cykl "Slava" zawierający pieśni wszystkich grup Słowian, a oprócz tego kilka dodatkowych wydawnictw, jak choćby muzykę do audiobooków ("Vikingaasaga" oraz "Borek i bogowie Słowian"). Grupa odwiedziła ze swoimi koncertami całą Europę i nie tylko, pojawiała się w miejscach tak odległych i egzotycznych jak Wyspa Man czy Kanada. Muzyka Percivala pojawiła się w wielu produkcjach dokumentalnych związanych z historią oraz z czasami dawnych Słowian i Wikingów. Jako propagatorzy i miłośnicy Słowiaństwa znani są i rozpoznawalni niemal na całym świecie.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


https://percival.pl/en/homepage/
https://www.facebook.com/PercivalSchuttenbach/
https://www.instagram.com/percivalwhl
https://www.youtube.com/user/percivalschuttenbach
 
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż)

Dostępne: bilety.fm
 

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
    maj 1
    sobota, g. 20:00
    Gdynia, Studio Panika
    Too Many Zooz