Impreza już się odbyła
PATRONAT

Percival - Slavny Tur III (3 opinie)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

15 marca 2019 r. do Gdyni przybędzie Percivala, promując najnowszą folkową płytę - Slawa! III - Pieśni Słowian Zachodnich. Zagrają również Wasze ulubione utwory z płyt Slava! I oraz Slava! II.

19.00 - wejście
20.00 - koncert

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Zespół podczas trasy Slavny Tur III, będzie promował najnowszą płytę SLAVA III. Dla fanów Wiedźmina zespół przygotował specjalny set, gdzie zagra muzykę która została wykorzystana w grze Wiedźmin 3 Dziki Gon.

Ten projekt powstał w wyniku fascynacji historią i kulturą dawnych Słowian. Percival znany jest jako współtwórca muzyki do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon", muzyki, która zdobyła światowy rozgłos, wiele nagród i wyróżnień. Zespół ponadto współtworzył muzykę do "Równonocy" - projektu, który połączył słowiańskie dźwięki z hip hopem i który zdobył Diamentową Płytę. Percival ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych, w tym cykl "Slava" zawierający pieśni wszystkich grup Słowian, a oprócz tego kilka dodatkowych wydawnictw, jak choćby muzykę do audiobooków ("Vikingaasaga" oraz "Borek i bogowie Słowian").

Zespół odwiedził ze swoimi koncertami całą Europę i nie tylko, pojawiał się w miejscach tak odległych i egzotycznych jak Wyspa Man czy Kanada. Ich muzyka pojawiła się w wielu produkcjach dokumentalnych związanych z historią i z czasami dawnych Słowian i Wikingów. Jako propagatorzy i miłośnicy Słowiaństwa znani są i rozpoznawalni niemal na całym świecie.

Przeczytaj także

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.