Impreza już się odbyła
PATRONAT

Percival - Slavny Tur III (3 opinie)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

15 marca 2019 r. do Gdyni przybędzie Percivala, promując najnowszą folkową płytę - Slawa! III - Pieśni Słowian Zachodnich. Zagrają również Wasze ulubione utwory z płyt Slava! I oraz Slava! II.

19.00 - wejście
20.00 - koncert

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Zespół podczas trasy Slavny Tur III, będzie promował najnowszą płytę SLAVA III. Dla fanów Wiedźmina zespół przygotował specjalny set, gdzie zagra muzykę która została wykorzystana w grze Wiedźmin 3 Dziki Gon.

Ten projekt powstał w wyniku fascynacji historią i kulturą dawnych Słowian. Percival znany jest jako współtwórca muzyki do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon", muzyki, która zdobyła światowy rozgłos, wiele nagród i wyróżnień. Zespół ponadto współtworzył muzykę do "Równonocy" - projektu, który połączył słowiańskie dźwięki z hip hopem i który zdobył Diamentową Płytę. Percival ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych, w tym cykl "Slava" zawierający pieśni wszystkich grup Słowian, a oprócz tego kilka dodatkowych wydawnictw, jak choćby muzykę do audiobooków ("Vikingaasaga" oraz "Borek i bogowie Słowian").

Zespół odwiedził ze swoimi koncertami całą Europę i nie tylko, pojawiał się w miejscach tak odległych i egzotycznych jak Wyspa Man czy Kanada. Ich muzyka pojawiła się w wielu produkcjach dokumentalnych związanych z historią i z czasami dawnych Słowian i Wikingów. Jako propagatorzy i miłośnicy Słowiaństwa znani są i rozpoznawalni niemal na całym świecie.

Przeczytaj także

Opinie (3)

 • (2)

  Super dźwięki. Natknąłem się przypadkiem i utknąłem przy tym zespole na dobre. Teraz pracując w domu ich muzyka leci w tle i jest świetny klimat. Na koncertach gostek nie przebiera w słowach, ale dziewczyny są na poziomie. Urzekło mnie Jarilo i Gusta Mi Magla. Niestety piątek mam pracujący :( ale gorąco polecam. Dla nieobeznanych polecam posłuchać na YT, może się spodoba. Mamy też rodzime gdańszczanki śpiewające pieśni słowiańskie warte posłuchania. Trochę inny styl, ale też pięknie.

  • 1 0

  • Pewnie masz na myśli Laboratorium Pieśni (1)

   • 1 0

   • Brawo! A inne ciekawe zespoły: Perkun, Żywiołak, Żmij?

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.