stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Perc - The Power and The Glory Album Tour

Perc - punkt odniesienia w świecie muzyki elektronicznej. Właściciel labelu 'Perc Trax', DJ będący ciągle w trasie, i, przede wszystkim, obecnie jeden z najbardziej szanowanych producentów techno. Od swojego debiutu w 2002 roku po dzień dzisiejszy, kiedy to jednomyślnie przyznawany jest mu status wizjonera, Perc stale udowadnia, że da się jeszcze zatrząść utrwalonymi fundamentami techno i rozpocząć innowację tej muzyki na niespotykaną dotąd skalę.

sie 21

sobota, godz. 22:00

Gdynia,
bilety 20 zł
wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł
Perc przyjedzie w czerwcu do Polski w ramach trasy promującej jego najnowszy album "Power and the Glory". Album ten to bez wątpienia jedno z najwybitniejszych nagrań, jakie kiedykolwiek powstało w gatunku techno. Tytuły utworów - "Rotting sound", "Take your body off" - ascetyczne podejście do produkcji, ogólne uczucie "wypatroszenia" towarzyszące utworom i zawarta w nich ironiczna retoryka idą w parze z poglądami autora na obecny stan rzeczy w kraju, z którego pochodzi - Wielkiej Brytanii. Muzyka Perca ewidentnie stoi w opozycji do aktualnych realiów sceny wypełnionej czystym, momentami cukierkowym dźwiękiem - jego dźwięki przypominają papier ścierny i odgłosy pochodzące z ludzkich trzewi. I to właśnie wydaje się być protestem Perca przeciwko królującym dziś chciwości i bezmyślności. Wszystko to nie odbywa się jednak kosztem dobrej zabawy - utwory na albumie wypełnione są funkiem i humorem - tyle że czarnym.Na trasę pomiędzy sopockim Sfinksem a warszawskim 1500m2 wraz z Percem udadzą się Piotr Klejment, Dtekk i Essence - członkowie jednego z najlepszych kolektywów działających na polskiej scenie - Technosoul. Piotr Klejment może pochwalić się tym, że niebawem ukaże się jego pierwsze winylowe wydawnictwo - Technosoul 01 z jego utworami w towarzystwie remixów Perca i Sleeparchive'a.


PERC "The Power and The Glory" Album Tour


"Wspaniałe skorodowane dźwięki"
DJ Mag

"W tych 10 utworach Wells przekazuje wiele uczuć, których słowa nie byłyby w stanie wyrazić".
Resident Advisor

"Jeśli szukasz obecnie muzyki elektronicznej, która jest czymś więcej niż zwykłym zaproszeniem do tańca, to musisz koniecznie przesłuchać ten album".
The Guardian

"The Power & the Glory to trudny album, ale ta trudność to już kwestia twojej interpretacji."
Vice

"Największym wkładem Wellsa w tą muzykę jest dodanie jej osobistego charakteru, którego ona przecież, z założenia, unika".
Pitchfork


MAIN STAGE (techno):


PERC (Perc Trax, CLR, Electric Deluxe) UK

Piotr Klejment (Technosoul) Warszawa
Dtekk (Technosoul, Original Source Up To Date Festival) Białystok
Essence (Technosoul) Warszawa

Aloca (Trójmiasto)
Rust (Warsaw Mechanism) Warszawa


FOUNTAIN (drum'n'bass):

Insect & Guest (TBA) all night long

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.