• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pchli targ i warsztaty | Jak nie kochać jesieni

Jak nie kochać jesieni. Azyl w domowych pieleszach: ciepłe światło, rozgrzewający napój, dobra muzyka Do tego spotkania z przyjaciółmi, gry, no i oczywiście ruch na świeżym powietrzu.
Jak to wszystko zorganizować? Z nami zakochasz się w jesieni. Czekamy na Ciebie w Oliwskim Ratuszy Kultury w sobotę, 4 listopada 2023. Poznasz nowych ludzi, wyjdziesz z nowym skarbem i nowymi umiejętnościami!

W programie:
PCHLI TARG, godz. 10.00-14.00
sprzedaż-kupno-wymiana gier planszowych (i nie tylko), domowych dekoracji, naturalnych kosmetyków, lamp, lampeczek, świec, lampionów itp. Jednym słowem, wszystko, co jest niezbędne, by wpaść w świetny nastrój i z odwagą kroczyć przez jesienne dni.
Rezerwacja stoiska: https://www.ratuszkultury.pl/?s=wydarzenie&id=1135

WARSZTATY MAKRAMY, godz. 10.00-12.00
Kompozycje powstałe z połączenia sznurka, szkła i roślin lub świec znakomicie ocieplają atmosferę pomieszczenia, tworzą klimat, który sprzyja relaksowi. Zapraszamy na dwugodzinne spotkanie ze specjalistką rękodzielniczką (https://www.facebook.com/splotymakrama), podczas którego w nieśpiesznym tempie, w kameralnym gronie, stworzysz własny, autorski lampion, wykorzystując poznane sploty makramowe i szklane słoje o poj. 900 ml. Możesz go potraktować jako oryginalny wazon na kwiaty świeże bądź suszone.
Zabierzesz go do domu, gdzie będzie inspirował Cię do dalszej, samodzielnej zabawy ze sznurkami!
Opłata: 99 zł (w cenie wszystkie materiały)
Rezerwacja: https://www.ratuszkultury.pl/?s=wydarzenie&id=1131 

WARSZTATY KULINARNE, godz. 12.00-14.00
Co pić, gdy za oknem jesienna plucha? Zapraszamy na smaczne warsztaty, podczas których edukatorka żywieniowa i popularyzatorka zdrowego stylu życia (https://www.facebook.com/rozmarynibazylia) objaśni moce drzemiące m.in. w kurkumie, imbirze, cynamonie. W kameralnym gronie zatopisz się w świecie zapachów i barw, by przyrządzić energetyzujące napoje, które pomogą dotrwać do wiosny Tobie i Twoim bliskim.

Przygotuj się na niezwykłe doznania smakowe!
Nauczymy Cię, jak przyrządzać: 
- pumpkin spice latte (w roli głównej jej wysokość jesienna dynia)
- złote mleko w kilku wariantach
- czekoladę z dodatkami
- herbatę z dodatkami
Opłata: 114 zł (w cenie wszystkie składniki)
Rezerwacja: https://www.ratuszkultury.pl/?s=wydarzenie&id=1133

Informacja o biletach

Wstęp wolny na pchli targ. Wystawcy: 20 zł.
Warsztaty makramy: 99 zł, warsztaty kulinarne: 114 zł

Opinie