stat
Impreza już się odbyła

Pchli Targ w Oliwie - Inauguracja (4 opinie)

Długo na to czekaliście, więc zapraszamy na pierwszy w tym roku Pchli Targ w Oliwie! W tym roku czekają nas drobne zmiany - Rynek w Oliwie przechodzi metamorfozę, dzięki której nabierze blasku i przyciągnie więcej ludzi.

Z kolei niechciany wirus sprawił, że czekają nas pewne ograniczenia...

UWAGA! Wszyscy użytkownicy muszą przestrzegać przepisów tak jak w sklepie: nosić maseczkę, rękawiczki oraz zachować niezbędny odstęp 2 metrów od pozostałych, ale idea Pchlego Targu w Oliwie pozostaje ta sama: sprzedaż przez osoby prywatne niepotrzebnych rzeczy, które znajdą nowego nabywcę.

ZBĘDNE BIBELOTY?
Nie masz już miejsca w szafie? W piwnicy? Na strychu? NIE WYRZUCAJ! Przedmioty zbędne w Twoim domu mogą przydać się w innym.

SZUKASZ SKARBÓW?
Wolisz przedmioty z duszą i historią niż chińskie gadżety?

LUBISZ OKAZJE?
Książki, płyty, starocie, rękodzieło, odzież, obuwie, meble, narzędzia...

WOLNA NIEDZIELA?
Chciałbyś w końcu poznać swoich sąsiadów z Oliwy?

SPOTKAĆ ZNAJOMYCH?
Porozmawiać o książce albo usłyszeć nieznaną historię z ust starszego sąsiada?

WPADNIJ NA PCHLI TARG W OLIWIE!

Nie trzeba się wcześniej zgłaszać, wystarczy przyjechać i znaleźć swoje miejsce. Niestety, ograniczenia związane z pandemią powodują, że musimy stosować się do ograniczeń stosowanych w sklepach: obowiązek noszenia maseczek i rękawiczek i zachowania odstępu 2 metrów od pozostałych. Wyznaczono 30 miejsc handlowych na placu, oddzielonych białymi liniami. O ile warunki pozwolą, zwiększymy ilość miejsc handlowych zgodnie z zasadą 2 metrów odstępu.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc handlowych i parkingowych wokół Rynku, zalecamy przyjazd przed godz. 9.00. Obowiązują symboliczne opłaty za miejsce handlowe: 5 zł/m2, dzieciaki i seniorzy handlują za 1 zł/m2.

Przeczytaj także

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.