• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pchli Targ dla dzieci

Uwaga dzieciaki! Uwaga rodzice! Zapraszamy Was do świetnej zabawy w wymiankę, sprzedaż lub kupno zabawek, gier, układanek, klocków, książek, maskotek i wszelkich skarbów, których nie znajdziecie w sklepach z zabawkami! A na naszym czerwcowym pchlim targu wszystko może się zdarzyć
Specjalnie dla Was wydzielimy osobną strefę podczas Święta Dzielnicy Viva Oliva!


Wystarczy wyszperać w domu niepotrzebne (lecz sprawne i czyste) skarby, które spowszedniały i cieszą mniej, zgłosić swój udział w naszej zabawie i w sobotę, 3 czerwca przed godz. 12.00 pojawić się rodzinnie na ul. Opata J. Rybińskiego (od strony ul. Polanki).

Koniecznie zabierzcie ze sobą kocyk/matę/folię i coś do siedzenia. Przygotujcie własne stoisko na chodniku przy ogrodzeniu Parku Oliwskiego lub bezpośrednio na ulicy tego dnia zamieniamy ją w deptak, bez ruchu samochodowego. Jeśli będzie tłoczno, w znalezieniu miejsca pomogą Wam wolontariusze naszej fundacji.

Czego na pewno nie chcemy na naszym pchlim targu? Zabawek militarnych, niebezpiecznych, ubrudzonych i niesprawnych.
Mile widziane są natomiast własnej produkcji słodkości, ciasteczka i napoje, które mogą być dodatkową atrakcją Twojego stoiska. Poczujmy się jak na pikniku!

Zanim do nas dołączysz, koniecznie zapoznaj się z regulaminem wydarzenia, który jest dostępny na stronie www.wspolnotagdanska.pl i www.ratuszkultury.pl .

Organizatorem Pchlego Targu dla Dzieci jest Fundacja Wspólnota Gdańska, w ramach Święta Dzielnicy Viva Oliva, dofinansowanego ze środków Miasta Gdańska.


 

Opinie

 • w plenerze , street food , kiermasz
  wrz 23
  sobota, g. 18:00 - 22:00
  Gdańsk, Pchli Targ w Oliwie
  Nocny Pchli Targ