stat

Pchli Targ dla Dzieci

Jeśli zalega w Twym domu góra zbędnych zabawek, zgłoś swój udział w Pchlim Targu, stwórz stragan i spróbuj sprzedać drobiazgi, których już nie potrzebujesz. A może upolujesz nie lada gratkę dla swojego malucha? Dziecięcy Pchli Targ to wydarzenie, którego z niecierpliwością wyczekują duzi i mali.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Zarówno fani zakupów, jak i ci, co mają żyłkę do interesów. Pierwszych z pewnością ucieszy wybór nieprzebranej ilości najróżniejszych zabawek, natomiast drugich możliwość stworzenia własnego stoiska targowego.

Regulamin
1. Organizatorem wydarzenia Dziecięcy Pchli Targ jest Fundacja Wspólnota Gdańska.
2. Impreza odbędzie się na terenie Placu Targowego przy ul. Polanki dnia 12.09.2020 r. w godzinach 16.00-18.00. Aranżacja stoisk od godz. 15.30.
3. Zabawa polega na samodzielnym stworzeniu przez dzieci stanowiska targowego, wyłożeniu zabawek wyłącznie w miejscach wyznaczonych przez organizatora i ich wymianie lub sprzedaży.
4. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wysłać na adres e.rolbiecka@wspolnotagdanska.pl zgłoszenie, które powinno zawierać następujące informacje: imię dziecka/dzieci, imię i nazwisko opiekuna, dziecka/dzieci, telefon kontaktowy do opiekuna dziecka/dzieci
5. Zgłoszenie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych wyłącznie na potrzeby organizacji wydarzenia.
6. Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku na potrzeby działań informacyjnych i promocyjnych prowadzonych przez Organizatora.
7. W Dziecięcym Pchlim Targu mogą uczestniczyć tylko osoby, które dokonały zgłoszenia zgodnie
z regulaminem oraz podpisały przed rozłożeniem stoiska Listy zgłoszeń.
8. Każde dziecko musi być pod opieką osoby dorosłej.
9. Do wymiany można przynosić wyłącznie przedmioty przeznaczone do zabawy dla dzieci, w tym także książki, płyty z filmami itp.
10. Zabawki muszą być w dobrym stanie, kompletne i działające. Zabawki działające na baterie muszą mieć włożone nowe baterie.
11. Obowiązuje całkowity zakaz przynoszenia zabawek i akcesoriów militarnych (karabinów, mieczy, czołgów, pistoletów itp.).
12. Opiekunowie ponoszą odpowiedzialność za rozliczenia fiskalne wynikające z aktualnych przepisów prawa.
13. Uczestnicy imprezy zobowiązani są stosować się do instrukcji porządkowych Organizatora.
14. W kwestiach nienazwanych w regulaminie decyduje Organizator.
15. Organizator ma prawo dokonywania zmian w regulaminie bez podawania przyczyny.
16. Ostateczna i wiążąca interpretacja regulaminu należy do Organizatora.
17. Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych informujemy, iż:
administratorem zbieranych w kartach zgłoszeń danych osobowych jest Fundacja Wspólnota Gdańska z siedzibą w Gdańsku, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25, 80-320 Gdańsk; NIP 584-262-25-18. Zbierane dane osobowe przetwarzane będą tylko dla zapewnienia prawidłowej organizacji wydarzenia i zapewnienia bezpieczeństwa ich uczestnikom, zbierane dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom, uczestnicy zajęć mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie Fundacji danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich brak uniemożliwia wpisanie na listę uczestników wydarzenia. Pełna treść informacji znajduje się na stronie organizatora www.wspolnotagdanska.pl
18. W trakcie wydarzenia obowiązuje zachowanie zasad reżimu sanitarnego i stosowanie się do aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Partner wydarzenia: Stowarzyszenie Młoda Oliwa

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Zgłoszenia: e.rolbiecka@wspolnotagdanska.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • kiermasz
  wrz 27
  niedziela, g. 11:00
  Gdańsk, Plenum
  Bakalie Jesienne
 • targi , kiermasz
  wrz 25-27
  piątek - niedziela
  Gdynia, Park Kolibki w Orłowie
  Dary Ziemi 2020