stat
Impreza już się odbyła

Pchli Targ Techniki

Pierwsza edycja nowego Pchlego Targ Techniki już 28 kwietnia od godz. 12:00 do 16:00 na parkingu przed siedzibą Automobilklubu Morskiego w Gdyni ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 28.

Otwarcie wtorków na Bazarze Natury

lis 5

wtorek, godz. 11:00 - 18:00

Wstęp wolny

Świąteczne Bakalie

gru 8

niedziela, godz. 11:00 - 19:00

Gdańsk,
Kilka lat temu inicjatorem i pomysłodawcą giełdy dla pasjonatów motoryzacji i techniki - pod nazwą Pchli Targ Techniki był Darek Wilk, który w scenerii zabytkowego XVI wiecznego obiektu - Kuźni Wodnej w Gdańsku Oliwie zorganizował kilka edycji "Pchlego Targu Techniki".

Główną ideą przedsięwzięcia było umożliwienie miłośnikom i pasjonatom cyklicznych spotkań podczas których mogliby sprzedać lub wymieniać się starociami. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem jednak w wyniku trudności finansowych i złego stanu obiektu Kuźni Wodnej - spotkania musiały zostać zawieszone.

W 2019 roku Automobilklub Morski chcąc kontynuować ciekawą inicjatywę, zaproponował aby Darek Wilk ponownie wspólnie z naszym klubem reaktywował Pchli Targ Techniki. Otrzymaliśmy od Darka pełną akceptację i poparcie do wspólnej realizacji nowego Pchlego Targu Techniki.
Zapraszamy więc wszystkich posiadających zabytkowych urządzeń technicznych, części do klasyków, motocykli, starej elektroniki - wszystkiego co zajmuje miejsce na strychach i piwnicach - a obecnie jest zbędne. Będzie to okazja do wymiany i sprzedaży swoich zbiorów. Zapraszamy także osoby które posiadają stare płyty winylowe, stare pocztówki lub znaczki.

Mamy również ogromną nadzieję, iż głównym atutem targu będą części zamienne do klasyków i motocykli, czasopisma, książki, broszury itp. Stawiamy na Wasze pomysły aby targ techniki był wydarzeniem na którym możecie wystawić lub kupić wszystko co było lub jest związane z techniką sprzed lat - od aparatu fotograficznego, a skończywszy na zabytkowym lub klasycznym aucie..
Spotkajmy się razem i pokażmy to co może innym się przydać.

Kolejne edycje planujemy aby odbywały się już cyklicznie w przed ostatnią niedzielę.

W 2019 roku zapraszamy was: 19 maja, 23 czerwca, 22 września, 20 października

Informacja o biletach

Dla odwiedzających wstęp wolny!

Opłaty dla wystawców:
za stoisko ze starociami 15 zł,
za wystawienie na sprzedaż zabytkowego samochodu/motocykla - 10zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni