• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Paweł Domagała - Narnia Tour

Paweł Domagała

pop

Paweł Domagała gra w filmach, serialach i teatrze. Koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych, czasem podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą. Stara się być równocześnie radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie.

cze 4

niedziela, godz. 16:30

Sopot,
bilety 99 - 209 zł
Kup bilet
wrz 1

piątek, godz. 20:00 - 21:30

bilety 100 - 180 zł
Kup bilet
Niezależnie od gatunku filmu, w którym gra, tworzy barwne postaci. Zagrał między innymi Filipa, dojrzewającego do życiowych decyzji w komedii obyczajowej 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Malinowskiego, niezwykłego nauczyciela WF w Planecie singli i Lucka jak sam mówi brzydkiego kumpla pięknego głównego bohatera w Dzień dobry, kocham Cię.
Na początku było marzenie nagrać płytę. We współpracy z Łukaszem Borowieckim Paweł Domagała wydał album Opowiem Ci o mnie. Autorem tekstów i muzyki jest Paweł, zaś o brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz (jest on również współautorem muzyki). Nie trzeba było długo czekać, by album okrył się podwójnym złotem. Opowiem Ci o mnie towarzyszyła trasa koncertowa, a na życzenie publiczności odbyło się drugie tournée.

pop - koncerty w Trójmieście


Kolejnym albumem duetu Domagała i Borowiecki był 1984, na którym usłyszeć można między innymi Weź nie pytaj, Wystarczę ja czy Najgrubszy Anioł Stróż.  Ta pierwsza piosenka w serwisie YouTube osiągnęła zawrotną ilość 134 milionów wyświetleń (stan na styczeń 2022) oraz doczekała się kilku bardzo ciekawych przeróbek. Płyta była podsumowaniem pierwszej rundy meczu: Paweł Domagała kontra świat. Znajdziecie tu dużo autorefleksji i powrotów do dzieciństwa.

W 2020 roku ukazał się album Wracaj. To walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem  mówił Paweł.
Paweł z Łukaszem i zespołem w 2022 pracowali nad nową płytą Narnia. Pierwszym teledyskiem z płyty była piosenka Łe Łe.

Opinie