stat
PATRONAT

Paweł Domagała - Wracaj Tour (3 opinie)

pop
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Duża trasa koncertowa z powodu obostrzeń sanitarnych została przeniesiona na 2021 rok, tymczasem jesienią artysta postanowił zagrać kilka mniejszych koncertów, dostosowanych do obecnych możliwości organizacyjnych.

W ramach tej małej trasy Paweł Domagała odwiedzi również Filharmonię Bałtycką w Gdańsku.

pop - koncerty w Trójmieście


Nowa płyta będzie wielkim powrotem do wszystkiego, co jest warte powrotu. Do pierwszych dojrzałych uczuć, do młodzieńczej, bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Do stanu, kiedy mamy poczucie, że świat stoi przed nami otworem i jeśli tylko się postaramy, spełnimy najważniejsze marzenia - mówi Paweł Domagała.

Nowa płyta to też powrót do prostoty, do muzycznych pomysłów sprzed lat i sporo folku - dodaje Łukasz Borowiecki, współautor muzyki i producent płyty.

Poza utworami z "Wracaj" nie zabraknie też piosenek z płyt "1984" i "Opowiem Ci o mnie". - Postaramy się, by każdy koncert był inny. Pokombinujemy z aranżacjami i będzie sporo improwizacji - obiecuje Paweł.

Oficjalna premiera nowej płyty odbędzie się 20 listopada 2020 roku, jednak dla osób, które zamówią ją wcześniej, czekają wyjątkowe dodatki. Wśród nich między innymi akustyczny koncert na żywo, film dokumentalny o zespole.

Przeczytaj także

Opinie (3)

 • Super

  Nie mogę się doczekać. Byłam na koncercie w Gdynia Arenie i mam nadzieję, że tym razem uda mi się również dotrzeć do Filharmonii.

  • 4 8

 • Już dopijam kawe ze starbucksa, wyłączam netixa, zostawiam koty same w moim apartamencie 30m2 w Garnizonie i pędzę na koncert tego wybitnego gitarzysty. Koleżanki z korpo będa mi zazdrościć

  • 7 2

 • nie dziwi fakt drogich biletów , wkońcu to tenor nad tenorami jest....

  szkoda że nie znam się...

  • 3 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.