• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Patryk Pietrzak na Songwriter Festival Sopot

W każdy poniedziałek czerwca i lipca o godz. 20.30 w #ParknaGoyki w Sopocie odbędą się koncerty artystów i artystek sceny alternatywnej. Songwriter Festival Sopot powstał z inicjatywy Home Gig Podjazd i jest dofinansowany ze środków Miasta Sopot.

14 czerwca 2023 - 31 stycznia 2024, godz. 20:00

Wstęp wolny
lis 3

piątek, godz. 19:00

bilety 100 zł
Pierwszy cykl koncertów w 2022 roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję że i tym razem będzie podobnie. Zapraszamy do wspólnego słuchania na leżakach pod drzewami!

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Więcej informacji: https://www.swfs.pl/

W 2023 roku wystąpią:
5.06 - Kowalonek Kępiński
12.06 - Patryk Pietrzak
19.06 - Seeme
26.06 - Grzegorz Nawrocki
03.07 - Follow Rivers
10.07 - Callum Spencer
17.07 - Runforrest
24.07 - Roman Wroblewski Trio
31.07 - Gaba Kulka

Patryk Pietrzak
To muzyk, tekściarz, multiinstrumentalista i aktor. Tyle może powiedzieć wikipedia. My dodamy inną ważną wiadomośc: lubi pizzę i spaghetti. Przez wiele lat był wokalistą, autorem tekstów i współautorem muzyki w zespole Ted Nemeth. Wiosną 2021 roku nakładem Mystic Production wydał solowy album OK Boomer (tak, tak dokładnie pod takim samym tytułem pół roku później swój singiel wydali Fisz i Emade, ale to zupełnie inna historia). Solowy album Patryka Pietrzaka to debiut zaskakujący. Krążek nagrany częściowo w czasie szalejącej na całym świecie pandemii, przynosi muzykę bardzo osobistą, skupioną na emocjach i myślach, które wypełniają głowę wrażliwego człowieka w trudnych czasach. Rozpiętość gatunkowa robi ogromne wrażenie, mamy tu zarówno ambitny, alternatywny pop jak dynamiczną muzyką rockową czy liryczne, poetyckie ballady. Łódzki aktor, wokalista, autor tekstów i kompozytor nie wstydzi się odsłonić, pokazać tego co mu gra w duszy, przyznać się, że też zadaje te same pytania co my wszyscy, tak samo kocha i tak samo cierpi. Teraz, pół roku po premierze albumu, artysta w końcu rusza w trasę koncertową promującą ten materiał. Na scenie pojawią z nim goście. Będzie to kumpel z Ted Nemeth Mateusz Dziworski, ale nie tylko
 

Opinie