• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Patrycja Brzezińska & Mateusz Jaremko

Patrycja Brzezińska oraz Mateusz Jaremko to duet muzyczny - wokal oraz gitara. W ich wykonaniu będzie można usłyszeć zarówno muzykę jazzową, funkową, jaki i hity muzyki rozrywkowej. Oboje uwielbiają w muzyce swobodę, improwizują, dają się ponieść muzycznym emocją.

Patrycja Brzezińska - artystka o umiejętnościach wokalnych, aktorskich oraz tanecznych. Studentka Musicalu na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Swoją artystyczną drogę rozpoczęła od Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Prudniku, w klasie fortepianu. Ukończyła również Państwowe Studium Wokalno - Baletowe w Gliwicach. Śpiewała w zespole muzycznym musicalu Fame granym m.in. w Teatrze Palladium w Warszawie. Występowała również w Teatrze na Plaży w Sopocie oraz w Teatrze Polskim w Bielsko-Białej. Jest laureatką Konkursu Piosenek Agnieszki Osieckiej "Oceany".

blues / soul - koncerty w Trójmieście


Mateusz Jaremko - absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie gitary jazzowej dr Macieja Grzywacza. Współpracował z Mazowieckim Teatrem Muzycznym, oraz z Big Bandami pod dyrekcją Leszka Kułakowskiego, Jana Konopa oraz Aleksandry Tomaszewskiej. Uczestnik warsztatów prowadzonych przez m.in.: Ed Partyka, Nelson Veras, Piotr Wojtasik, Ben van den Dungen. Na trójmiejskiej scenie występuje od niespełna trzech lat w składach jazzowych i funkowych.

Startujemy o 20:00, wstęp jest całkowicie darmowy.

Mechaniczna Pomarańcza
Ul. Do Studzienki 61
https://facebook.com/klubmechaniczna/

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.