stat
Impreza już się odbyła

Patrick The Pan - koncert

Zapraszamy na koncert Piotra Madeja, występującego pod pseudonimem Patrick the Pan. Wydarzenie odbędzie się 25 września w klubie Parlament w Gdańsku.

Amerykanie z podziwem mówią o takich: self-made man. Piotr Madej, krakus występujący pod pseudonimem Patrick the Pan nie tylko sam komponuje swoje piosenki czy pisze teksty, ale również sam wszystko nagrywa i produkuje. Ze swoją muzyką, którą w przeciągu ostatnich lat utrwalił na trzech świetnie przyjętych przez media i publiczność albumach (wszystkich wydanych w prestiżowej wytwórni KAYAX), wystąpił na większości najważniejszych festiwali muzycznych w kraju takich jak Opener, OFF czy Męskie Granie. Nic dziwnego: takie połączenie kompozytorskiego talentu i wrażliwości często się nie zdarza. Patrick choć w jednej z piosenek śpiewa od techno wolę ciszę lub jazz nie boi się pokazywać na koncertach też zupełnej odwrotności tych słów. Razem ze swoim zespołem umiejętnie balansują między elektroniką i gitarowym graniem, choć nie brakuje momentów, w których Piotr zostaje sam na sam z pianinem. Wszystko zgrabnie spina wszechobecna w muzyce i tekstach melancholia, z którą Piotr romansuje od początków kariery. Kiedy nie koncertuje jako Patrick lub jako muzyk koncertowy Dawida Podsiadły, Piotr działa prężnie jako producent dla innych artystów w swoim krakowskim studiu. Współpracował m.in. z: Pauliną Przybysz, Ralphem Kaminskim, Misią Furtak, Kaśką Sochacką, czy zespołem LOR. Artysta pracuje obecnie nad swoim czwartym albumem.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • muzyka alternatywna , pop , muzyka elektroniczna
  lis 7
  sobota, g. 19:00
  Gdańsk, Drizzly Grizzly
  Rosalie
 • folk / etno / world , muzyka alternatywna , muzyka filmowa
  lis 14
  sobota, g. 20:00
  Gdańsk, Kolonia
  Jozef van Wissem