stat
Impreza już się odbyła

Patrick The Pan

Piotr madej - występujący pod pseudonimem patrick the pan to alternatywy artysta młodego pokolenia pochodzący z krakowa. O ludziach takich jak on amerykanie z podziwem mówią: self-made man. Jest nie tylko tekściarzem, zdolnym kompozytorem, ale także samodzielnie realizuje nagrania i produkcję. Jego trzy dotychczas wydane z wytwórnią kayax albumy zostały świetnie przyjęte przez dziennikarzy oraz publiczność.

Patrick miał okazję koncertować na jednych z najważniejszych festiwali muzycznych w kraju takich jak open'er, off festiwal czy męskie granie. Choć artysta w jednej swoich piosenek śpiewa "od techno wolę ciszę i jazz", uwielbia koncertowo tym słowom zaprzeczać. Razem ze swoim zespołem umiejętnie balansują na pograniczu elektroniki, gitarowego grania i cichego, solowego stukania w klawisze pianina. Cechą wyrózniająca piotra są jego bystre słodko-gorzkie teksty oraz zgrabne łączenie przebojowości z melancholią, z którą piotr romansuje od samego początku kariery. Kiedy nie występuje jako patrick, koncertuje jako muzyk z dawidem podsiadłą. Działa prężnie również jako producent muzyczny: współpracował m.In. Z pauliną przybysz, ralphem kaminskim, kaśką sochacką, misią furtak, czy zespołem lor. 25 czerwca 2021 nakładem agory s.A. Ukazała się jego czwarta płyta - "miło wszystko" poprzedzona świetnie przyjętymi singlami: "trochę mniej", "porozmawiajmy o emocjach" czy "nie chcę psa". Ta ostatnia znalazła się na 2 miejscu listy przebojów radia 357.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    45 zł
BILETY:  https://goout.net/pl/bilety/patrick-the-pan/lcgk/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.