stat
Impreza już się odbyła

Parkowisko - Family and Friends Festival

  • niedziela, 26 maja 2019, godz. 11:00 - 18:00
  • Lokalizacja
    Gdańsk, Park Bema / Hevelianum
  • Bilety
    wstęp wolny

Wydarzenie w ramach

W ramach Święta Miasta Gdańska zapraszamy na festyn Family and Friends Festival, który odbędzie się 26 maja w Parku Bema. Tego samego dnia, w Hevelianum Wozownia Artyleryjska odbędzie się koncert muzyki polskiej i żydowskiej.

Godz. 11:00 - 18:00 Park Bema - PARKOWISKO.PL Family and Friends Festival - Parkowisko rozpoczyna się tradycyjnie rodzinnym śniadaniem na trawie 11:00. O godzinie 12:00 odbędzie się Gra ParkWalk czyli parkowa gra rodzinno - sąsiedzko - międzypokoleniowa, a o 18:00 zostaną rozdane nagrody i upominki. Celem gry jest "zaliczenie" i zespołowe, wypróbowanie przygotowanych przez organizatorów aktywności, gier parkowych, wzięcie udziału w pokazach i zajęciach warsztatowych. Stadnina mobilna, drony, rowery, szkoła fechtunku, planszówki, gry pokoleniowe, podniebne wycieczki, strefa kosmos, robotyka czy zajęcia. "0-waste", zajęcia plastyczne i artystyczne to tylko niektóre propozycje.

godz. 13:00 Hevelianum Wozownia Artyleryjska - Koncert muzyki polskiej i żydowskiej

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.