stat
Impreza już się odbyła

Parkowisko Family & Friends Festival

Parkowisko Family & Friends Festival to międzypokoleniowy, rodzinny projekt, który ma na celu integrację między pokoleniami oraz danie kolejnej możliwości rodziną do spędzenia czasu razem w pełnym skupieniu na rodzinie i jej potrzebach. To czas na złapanie dystansu, zatrzymanie się na chwilę i motywacja do spotkania Off Line w świecie On Line.

Naszym głównym założeniem jest pokazanie rodzinom co mogą robić w niedzielę w parku, jakie pasje mogą realizować wspólnie a przez to spędzać czas ze sobą, aktywnie a także pasywnie leżąc na kocu i obserwując innych ludzi realizujących swoją zajawkę. Czasami chodzi o to żeby wyjść z domu i spróbować zrobić coś innego niż zwykle. Niech laptop i maile zostaną tego dnia w domu a my skupmy się na spędzeniu czasu z drugim człowiekiem. PROJEKT trwa przez cały rok. Jest to spotkanie na luzie spotkanie rodzin, sąsiadów oraz przyjaciół w Gdańskich parkach. To spotkanie ludzi z pasją do różnych aktywności tych ACTIVE sportowych jak rolki, hokej, joga, rowery czy sztuki walki i tych Mind jak szachy, planszówki, czytanie czy puzzle. To wymiana doświadczeń pokoleniowych oraz uczenie się pokoleń i ich zajawek.

Co się będzie działo? Główne punkty projektu.

11:00 12:00 Śniadanie na trawie weź swój kocyk, zapakuj kosz piknikowy, weź rodzinę, przyjaciół, nie zapomnij o dziadkach i zjedzcie razem śniadanie w parku w promieniach słońca.

11:00 18:00 SCENA MUZYCZNA PARKOWISKO.pl Podczas każdego eventu będzie działała mała muzyczna scena Parkowiska Sound of Generation. Na scenie zobaczymy Trójmiejskich i miejmy nadzieję Polskich DJ Artists, Instrumentalistów i doskonałych muzyków z pasją do Jazzu, HOUSE, Chillu oraz Coverowych wykonawców muzyki poprzednich pokoleń, muzyków Jazzowych oraz performerów tworzących zupełnie nową jakość muzyki międzykulturowej. Pasjonaci muzyki będą łączyć muzykę pokoleń i kultur, instrumenty i elektronikę. Plenerowa scena to zapowiedź artystów, którzy będą oficjalnym LINEupem na SOUND OF GENERATION FESTIVAL już w Sierpniu w Gdańsku. To 7 godzin dobrej muzyki pokoleń w chillowych, klubowych aranżacjach.

12:00 17:00 - PARK WALK rodzinna gra pokoleniowa. Każdy rodzinny zespół spacerując po parku Tajemniczym ogrodzie będzie odkrywał aktywności związane ze strefą w której się znajdzie. Celem jest zdobycie od animatorów punktów zajawkowych - potwierdzeń podjęcia próby wykonania zadania. Zasady gry są 2: Zespół musi posiadać przynajmniej 2 pokolenia oraz trzeba podjąć próbę realizacji prostego zadania na każdym punkcie. Wypełnioną kartę rodziny przekazujemy wolontariuszom i losujemy rodzinne nagrody ufundowane przez naszych partnerów.

Jeśli nie wyjeżdżasz na weekend z miasta i szukasz enklawy do odpoczynku na świeżym powietrzu, zabierz swoich bliskich i przyjdź na Parkowisko, spotka Cię tu relaksująca atmosfera i dużo interesujących atrakcji.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.