stat
Impreza odwołana

Palisander, Kolem się toczy

Kolem się toczy to spektakl, w którym aktorzy nie mają przygotowanych ról i scenariusza, a dopiero na podstawie sugestii publiczności tworzą improwizowane, komediowe historię.

cze 7

niedziela, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Kup bilet
Jest to wariacja projektu Czwarty Kolo u Wozu, w której gościem trójki gdańskich improwizatorów nie jest jednak pojedynczy gość, lecz cała grupa lub projekt. Na pierwszy ogień trafia dwóch wspaniałych mężczyzn z Wrocławia, którzy sami o sobie piszą następująco:

Nazywamy się Piotr Palus i Aleksander Tatarek, czyli Palisander. Jesteśmy duetem z Wrocławia. Czym się zajmujemy? Nie prowadzimy warsztatu samochodowego ani hurtowni detalicznej obuwia. Chwila, Palisander? Czyli pewnie jakiś drewniany humor.Otóż nie! Tym właśnie się zajmujemy - komedią. Aha, czyli po prostu duet improwizacyjny, tak? No właśnie nie! I to jest piękne! Nasz krąg zainteresowań jest o wiele szerszy. Sprawimy, że słowo "palisander" już więcej nie będzie Wam się kojarzyło z komodą, która stoi w sypialni, ale żeby na samą myśl powodowało uśmiech i szczęście. Bardzo lubimy grać z różnymi gośćmi ze świata muzyki sztuki i kultury. Tym bardziej będzie nam miło odwrócić rolę i zagrać gościnnie w Gdańsku.

Jako gospodarze standardowo:
Łoja, Jankes i Igor

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij