stat
Impreza już się odbyła

Pająki nad morzem!

28 maja otwieramy w Galerii Alfa atrakcję godną uwagi! Żywe pająki, skorpiony, wije i skolopendry pojawią się na jednej z najciekawszych ekspozycji. Zobaczyć będzie można ponad 50 spektakularnych okazów z całego świata, a niektóre nawet... wziąć do ręki. Świat pająków w Alfa Centrum jest okazją, by stanąć oko w oko z wielkim ptasznikiem, poznać słynną czarną wdowę i przekonać się, że te stworzenia da się polubić. Wystawa urzeka bogactwem gatunków i możliwością przeżycia niezapomnianych emocji.

O każdej pełnej godzinie opiekunowie prowadzą wykład o pająkach, bez żadnych dodatkowych opłat, podczas którego Klienci dowiedzą się wielu ciekawostek o pajęczakach, a wybrani śmiałkowie będą mogli potrzymać niegroźnego ptasznika na ręce.

Ekspozycja zlokalizowana jest na poziomie +1 obok Media Expert, czynna będzie codziennie od 28 maja w godzinach od 10:00 do 20:00. Bilety można kupić bezpośrednio w lokalu oraz online: www.wystawapajakow.pl.

Całość została przygotowana z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa sanitarnego.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  25 zł
 • Bilet ulgowy
  16 - 20 zł
Ceny biletów:
25 zł normalny | 20 zł ulgowy | 16 zł wycieczki szkolne | 75 zł rodzinny (2+2)
Akceptujemy płatność kartą. Dzieci do 4 lat – wstęp gratis
Bilet ulgowy – dla dzieci do ukończenia 18 roku życia (dzieci do lat 4 wchodzą bezpłatnie), studentów do ukończenia 26 roku życia, emerytów, rencistów i osób niepełnosprawnych.
Bilet grupowy – dla wycieczek szkolnych lub przedszkolnych liczących minimum 10 osób oprócz opiekuna; opiekun wycieczki bezpłatnie
Bilet rodzinny – dla dwojga dorosłych i dwojga dzieci do ukończenia 18 roku życia

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • wystawa
  lut 13-31.12
  g. 10:00 - 16:00
  Gdańsk, Narodowe Muzeum Morskie
  Do DNA