• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Paco Family Dinner w restauracji ARCO by Paco Pérez

Kolacja przygotowana przez światowej klasy szefów kuchni w restauracji ARCO by Paco Pérez to coś, czego nie możecie przegapić.

ARCO by Paco Pérez, to unikalne miejsce na mapie kulinarnej Trójmiasta, które z pewnością wielu z Was już dobrze zna. To restauracja fine diningowa, która mieści się na 33 piętrze budynku Olivia Star, a na co dzień prowadzi ją nagrodzony gwiazdką przewodnika Michelin, szef kuchni Antonio Arcieri. Restauracja łączy w sobie subtelne wnętrza, dania przyrządzane z produktów najwyższej jakości, niepowtarzalną atmosferę, świetną obsługę i dbałość o nawet najdrobniejsze szczegóły.

Tym razem na 33 piętrze zawitają sławy świata fine diningu, ośmiu wyjątkowych szefów kuchni z czterech różnych restauracji, łącznie z czterema gwiazdkami przewodnika Michelin.

Carola Planas, David Bacchi, Julià Castelló, Jason Galabo, Julen Rodriguez Pérez, Luis Alonso - to właśnie oni, już w czwartek 11 listopada o godzinie 19:00 przekroczą progi ARCO. Wszyscy pochodzą z "Paco Family" - na co dzień prowadzą inne restauracje z różnych stron świata, nad którymi pieczę sprawuje Paco Pérez. To będzie ich debiut kulinarny w Polsce, który odbędzie się właśnie tu - w Gdańsku! Antonio Arcieri i Paco Pérez wyjątkowo oddadzą stery kuchni w ich zaufane ręce.

Specjalnie na tę okazję powstało unikalne menu, na potrzebę którego każdy z sześciu odwiedzających szefów przygotował jedno, autorskie danie. Wszyscy szefowie stworzą swoją kompozycję na oczach Gości, w międzyczasie opowiadając o filozofii i historii, kryjącej się za wyjątkowym smakiem.

Jedno jest pewne - sześciodaniowe menu degustacyjne połączy zachwyt i wykonanie najwyższej klasy. 
Ta kolacja to doznania, niedostępne w żadnym innym miejscu na świecie. 

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    660 zł
- Koszt specjalnego menu degustacyjnego to 660 PLN. Wybór win, idealnie komponujących się z podanymi daniami przez doświadczonych sommelierów to 330PLN. 
- Liczba miejsc jest mocno ograniczona. Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie: +48 731 334 332 lub przez adres e-mail: info@arcorestaurant.com.

Opinie