stat
Impreza już się odbyła

19 sierpnia wystąpi u nas Pablopavo - warszawiak, pisarz i muzyk, znawca i koneser futbolu, laureat prestiżowych nagród, autor dwóch książek i kilkunastu płyt, w wielu składach i stylach. Z zespołem Ludziki wydał 5 płyt długogrających. Ostatnie wydawnictwo nagrane z poszerzonym składem, czyli Naprawdę Dużym Zespołem, ukazało się wyłącznie na winylu i nie jest dostępne w żadnych serwisach streamingowych.

gru 5

sobota, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 40 zł
przedsprzedaż 33 zł
sty 23

sobota, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 35 zł
Kup bilet
Pablopavo czyli Paweł Sołtys urodził się w 1978 roku, w 1993 roku załozył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. W 2009 roku w labelu Karrot Kommando z którym związany jest do dzisiaj, ukazał się jego debiutancki krążek sygnowany Pablopavo i Ludziki. Płyta 'Telehon' zebrała dużo dobrych recenzji i co ważniejsze, sporo słuchaczy. W 2014 roku, dwie płyty później Pablopavo otrzymuję nagrodę Paszport Polityki w kategorii "Muzyka Popularna". W 2017 Wydawnictwo Czarne publikuje debiut literacki Pawła Sołtysa, czyli zbiór opowiadań "Mikrotyki", znakomicie przyjęty przez krytykę. Nominowany już jako Paweł Sołtys, Pablopavo zdobywa drugi Paszport Polityki, tym razem w kategorii "Literatura", rok później otrzyma też nominację do Nagrody Literackiej "Nike". We wrześniu 2019 roku, również nakładem Wydawnictwa Czarne ukazuje się druga książka Pawła Sołtysa "Nieradość". W 2020 Pablopavo z Naprawdę Dużym Zespołem wydaje nagraną w studio płytę live, której zwieńczeniem jest siedmiodniowa trasa koncertowa po siedmiu dzielnicach Warszawy.

koncerty w Trójmieście


My zapraszamy Was na koncert w nieodkrytym jeszcze zakamarku 100czni, miedzy stoczniowymi halami, za płotem od działających ciągle stoczniowych żurawi. Ilość biletów ściśle limitowana, koncert odbędzie się z zachowaniem zasad dystansu społecznego.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.