• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem (1 opinia)

Nikt nie zgotuje Wam takich Mikołajek jak Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem 6 grudnia w Klubie Żak.

PABLOPAVO I LUDZIKI Z NAPRAWDĘ DUŻYM ZESPOŁEM
Paweł "Pablopavo" Sołtys - głos / Rafał "Daddy Raffi" Kazanowski - gitara / Jakub "Jahcob Jr" Kinsner - perkusja, mpc / Emil "Emili Jones" Wojtczak - bas / Radosław Polakowski - skrzypce, akordeon / Andrzej "Dj Zero" Giegiel - dj, scratch / Jakub "Earl Jacob" Sadowski - głos oraz Miki Wielecki, Patryk Kraśniewski, Lena Romul oraz Paweł Szamburski.

koncerty w Trójmieście


Cytujemy: "Tym razem wystąpimy z Naprawdę Dużym Zespołem. Będą instrumenty drewniane i blaszane, będą dodatkowe głosy, pohukiwania, harmonie niższych sfer. Jak wszystko pójdzie sprawnie, to będzie całkiem premierowy materiał. Żadne tam Pablopavo symfonicznie. Świeże dania."
W Bardzo Dużym Zespole oprócz Ludzików wystąpią: Miki Wielecki, Patryk Kraśniewski, Lena Romul oraz Paweł Szamburski.

Warto przytoczyć fragmenty relacji Czesława Romanowskiego po styczniowym koncercie PABLOPAVO I LUDZIKI w Żaku (tak, przyznajemy się bez bicia - Pablopavo pod każdą postacią występuje w Żaku, kiedy tylko się da!): "Rok temu z niewielkim okładem, podczas poprzedniej wizyty Pablopavo i Ludzików w Klubie Żak (zespół promował wówczas swoją czwartą płytę "Ladinola"), napisałem, że Paweł Sołtys to jeden z najinteligentniejszych muzyków na naszej scenie, mając na myśli nie tylko teksty śpiewanych przez niego utworów, ale także to, co mówi między nimi, a co nie jest tylko mniej lub bardziej wymuszonym wypełniaczem międzyutworowej przestrzeni, a po prostu fajnymi zajawkami i ciekawymi, zazwyczaj zabawnymi opowiadankami. Nawet jego słowa uznania, których nie szczędził trójmiejskiej publiczności, nie wyglądały na zwyczajowe podlizywanie się słuchaczom. A sposób w jaki Czesława Miłosza (którego wierszem pod tytułem "Piosenka" Pablopavo posłużył się na swojej najnowszej płycie) przedstawił jako imprezowicza w klubach San Francisco, był wręcz mistrzowski.
Po wczorajszym, w całości wyprzedanym, występie w Żaku, dodam do tego, że Sołtys i jego zespół to solidna firma. Firma nie wciskająca słuchaczom kitu, nie szukająca taniego poklasku, nie idąca na skróty. Firma rzetelna, ciężko pracująca, posiadająca swój znak jakości, trzymająca przez dekadę swego istnienia należycie wysoki poziom." (całość w NOTATCE na facebook.com/KlubZak)

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  65 zł
 • Bilet ulgowy
  35-55 zł
 • Przedsprzedaż
  25-55 zł
25 zł I pula / 35 zł II pula – zniżka* na Kartę Dużej Rodziny
35 zł I pula / 45 zł II pula – ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów
45 zł I pula / 55 zł II pula – super zniżka* na Kartę do Kultury
55 zł I pula / 65 zł II pula – bez zniżek
Ostatni dzień sprzedaży I puli: niedziela przed danym koncertem


* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)
Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom oraz emerytom i rencistom – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji.

Sprzedaż biletów bez zniżek: tickets.klubzak.com.pl

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00 lub na pół godziny przed I seansem).
Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 / Płatność za bilety gotówką lub kartą.

Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.
Na stronie www.trojmiasto.pl bilety bez zniżek są dostępne online poprzez link „kup bilet” dostępny w wydarzeniu.

Rezerwacje wyłącznie: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, PC Dramę należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert.

Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Koncert z ograniczona liczbą miejsc siedzących, a w przypadku dużego zainteresowania koncertem koncert bez miejsc siedzących.

W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć profesjonalnym sprzętem w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

Opinie (1)

 • Żak pomnik kultury.

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.