stat
Impreza już się odbyła

PRZESZŁOŚĆ - TERAŹNIEJSZOŚĆ - PRZYSZŁOŚĆ - Ciche Ustawienia

5 października - 5 grudnia 2020

Gdynia
Wstęp wolny
lis 16

poniedziałek, godz. 17:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Zatrzymaj się! Jak się masz? Dzisiaj teraz? W tej chwili. Bo życie jest tylko TERAZ. Nie minutę temu, ani za kilka sekund.

Tylko TERAZ. TERAZ Co czujesz? Z czym jesteś? Co w Tobie? Jeśli masz komfort i spokój, to SUPER! A może czujesz dyskomfort w jakiejś sferze życia i to zabiera Ci uwagę? Nie możesz być w tu i teraz, bo wciąż coś analizujesz albo planujesz, układasz strategię. Może to chwilowe A jeżeli masz tak od dawna? I wciąż zadajesz sobie pytania: Kiedy to się skończy? Dlaczego ja? Czy dam radę? Jak?
Jak myślisz? Długo tak dasz radę?
Musisz wiedzieć, że z każdej sytuacji jest wyjście a po każdej burzy pojawia się tęcza. Musisz też wiedzieć, że jesteś nieświadomym Projektem swojego Rodu i to, co rządzi Twoim życiem ma swój Większy Sens oraz swoje Źródło. I ono czeka, aż je zobaczysz. A kiedy spojrzysz wstecz ze spokojem, z szacunkiem, z otwartym sercem dla tamtych historii, coś się dopełni i przyjdzie spokój, ukojenie.
Skoro to czytasz, to znaczy, że Twój Los ma ochotę na zmianę w tym trudnym, ciężkim, męczącym. I prowadzi Cię ku temu, daje szansę. Wiesz, że chwila obecna jest wynikiem Przeszłości i jednocześnie kreacją Przyszłości. A Twój Los wie, że już wystarczy. Że już pora. Że masz gotowość, aby spojrzeć na Przeszłość z innej perspektywy, nadać jej inny kontekst. Aby uszanować Los tych, co byli wcześniej. Którzy tak jak Ty teraz, mieli swoje problemy, myśli i dylematy. I dopiero kiedy pokłonisz się Przeszłości, uznasz i docenisz te Lekcje, uszanujesz doświadczenia swoich Przodków, wtedy możesz do Przyszłości lżej, po swojemu, radośnie i z zaufaniem.
Ustawienia systemowe pozwalają stanąć do tych przeszłych zdarzeń i Losów, które pragną być tylko zobaczone, uznane, przyjęte. Bez oceny. Poddając się prowadzenia Pola Bioinformacji dotrzesz do tego, co ważne dla Ciebie teraz. Dotkniesz tyle, ile możesz. Na ile masz gotowość.
Każdy na to zasługuje, aby Żyć prosto i lekko
Serdecznie zapraszam na Warsztat Cichych Ustawień Systemowych.

Podczas pracy ustawieniowej możesz:
- odnaleźć źródła swoich problemów, niepowodzeń, zawirowań życiowych czy chorób;
- uzdrowić blokady przepływu energii w Rodzie i wrócić do swojego Źródła esencji rodowej;
- otworzyć serce na tych, o których nikt już nie pamięta albo nigdy o nich nie wiedział;
- to co trudne przetransformować na zasoby i moc życiową;
- pozwolić odejść temu, co Ci już nie służy.

Data:
27.09.2020 - niedziela, godzina 10.00 18.00

Inwestycja:
- 250 zł Klient z ustawieniem własnym
- 100 zł Obserwator/Reprezentant

ZAPISY:
Przez Messenger lub mailowo: naturality.gd@gmail.com. Proszę o podanie w treści danych:
1. Ustawienia 27.09, imię i nazwisko
2. Nr telefonu
3. Rodzaj uczestnictwa: Ustawienie czy Obserwator/Reprezentant

Po otrzymaniu wiadomości potwierdzam dostępność miejsca na danym warsztacie. Wtedy proszę o przelanie należności na konto:
62 1870 1045 2083 1057 5223 0001
Naturality Dorota Letkiewicz
Tytułem: Ustawienia, imię i nazwisko, data warsztatu, Ustawienie/Reprezentant.
O miejscu na warsztatach decyduje kolejność wpłat (zgodnie z powyższą procedurą).

RODO
Zgłoszenie na warsztaty oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne do przyjęcia i realizacji zgłoszenia uczestnictwa. W każdym momencie przysługuje Państwu możliwość wglądu, edycji czy żądanie zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych jest: Naturality Dorota Letkiewicz.
Zastrzegam sobie możliwość odwołania warsztatu w wypadku niewystarczającej liczby chętnych. Wówczas zwracam przesłane mi pieniądze lub przesuwam zapisy na kolejny warsztat zgodnie z wolą uczestnika.

REZYGNACJA
Płatność zwracana jest w całości w przypadku rezygnacji przez uczestnika na tydzień przed warsztatem. W przypadku rezygnacji na min. 48 godzin przed warsztatem zwracana jest połowa wpłaty. Rezygnacja z mniejszym uprzedzeniem oznacza utratę wpłaty.

O mnie:
Nazywam się Dorota Letkiewicz. Od zawsze fascynuje mnie Człowiek i Natura. Tak zawitała do mojego życia Refleksologia, Meridiany i Prawo Pięciu Przemian. A potem kolejne szkoły i warsztaty masażu oraz inne formy pracy z ciałem, z psychiką i sferą duchową Człowieka. Nieodłącznym elementem na tej drodze były oczywiście przeróżne procesy zmieniające świadomość moją i ludzi, którzy korzystali z moich terapii. I to moje ciągłe pragnienie nauki i pracy ze sobą przyniosło mi doświadczenie głębokiej transformacji i zmian, w procesie których wciąż jestem. A Los stawiał mi na drodze Cudownych Ludzi a z nimi Nowe doświadczenia i metody. Moją pasją stała się Praca z Rodem. Pojawiła się Psychobiologia, która jest niezwykle transformująca. I Ustawienia Systemowe Berta Hellingera, które fascynowały mnie od dawna i dzisiaj już wiem, że to dzięki gotowości na spotkanie z samą sobą Jestem Tutaj. Ukończyłam Szkołę Małgorzaty Rajchert Lewandowskiej, w której ćwiczyłam się w jeszcze bardziej ukierunkowanym czuciu. A teraz jestem Tutaj aby towarzyszyć właśnie Tobie, w Twojej Drodze Zmian, do Siebie, do Życia. Z otwartym sercem, ze zrozumieniem, z pełną akceptacją i miłością dla Ciebie. Nic nie jest przypadkiem i to, co dzieje się w czasie tego niezwykłego spotkania, jest uwalniające i płynie wraz z intencją działania dla dobra Twojego i Twojego Rodu. Wszystko jest właściwe na dany moment i przychodzi, gdy masz wszelkie zasoby, aby do tego stanąć.
Serdecznie zapraszam

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.