stat
Impreza już się odbyła

Real Raers: Sammy Virjl (UK) x Święty Bass

Elo rejwery! Ostatni rok pokazał nam, że potrzebowaliście ostro się odpiąć przy basowej muzie, ale Trójmiasto wygrało jeśli chodzi o ilość wytrawnych, dyskotekowych istnień ludzkich. Nie jest przypadkiem to, że pierwsza impreza cyklu "Real Ravers" odbędzie się właśnie u was przy Ulicy Elektryków.

mar 2

środa, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 50 - 60 zł
mar 10

czwartek, godz. 20:00

przedsprzedaż 68 zł
Tytuł melanżu to oczywiście follow up do bassline'owego szlagiera TS7 x Slick Don, który był katowany na naszych czopkach przez całe lato. Z uwagi na hołd, który chcemy złożyć kulturze bassowych rejwów rodem z UK, postanowiliśmy odpalać imprezki na pełnej petardzie z udziałem zagranicznych asów.

Na pierwszy ogień leci Sammy Virji - pochodzący z Leeds Dj i producent, topowy reprezentant brzmienia UKG sound, którego numery często pojawiały się w naszych setach i audycjach. Przy okazji obchodzimy również 30 urodziny waszego ulubionego dj'a i redaktora - Phunk'illa, także zapowiada się ostry grajdół na scenie i pod nią. Bejs!

UKG/BASSLINE/DNB/GRIMEY FLAVA
DJS:
- SAMMY VIRJI (UK)
- ŚWIĘTY BASS (Miły ATZ & Phunk'ill)
- OG KARO
- NIKO P

Informacja o biletach

*po 22:00 - 20zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.