Impreza już się odbyła

PH Matarnia spełnia świąteczne marzenia

sie 28-29

piątek - sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 49 zł
Święta to piękny czas, nie tylko ze względu na świąteczne ozdoby, rodzinną atmosferę i pyszne wypieki. To również czas prezentów. W tym roku Mikołajem jest również Park Handlowy Matarnia, który spełni prośby kilkunastu swoich klientów.

W strefie restauracyjnej centrum pojawiło się specjalne stanowisko ze świąteczną urną. Wszyscy chętni mogą wrzuć do niej swoje prośby do Mikołaja. Na miejscu znajdują się wzory listów, które wystarczy poprawnie wypełnić.

W liście należy umieścić wyjaśnienie, dlaczego właśnie tę osobę powinien odwiedzić Mikołaj. Dodatkowo należy uzupełnić: nazwę sklepu, w którym znajduje się wymarzony prezent (sklep znajdujący się na terenie PH Matarnia), dokładny opis prezentu wraz z ceną nieprzekraczającą 300 zł, a także dane osobowe niezbędne do wysłania prezentu.

Akcja potrwa do 14 grudnia. Następnie Jury zapozna się ze wszystkimi prośbami klientów i wybierze autorów 15 najciekawszych, spełniających określone wymagania listów. Zawarte w nich prośby zostaną spełnione - szczęśliwcy otrzymają prezenty, które zostały wskazane w liście.

Regulamin akcji promocyjnej oraz wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej PH Matarnia www.matarnia.parkhandlowy.pl

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij