stat
Impreza odwołana
PATRONAT

PC Drama/ Morze otwarte

MORZE OTWARTE
autor: Jakub Roszkowski | reżyseria: Adam Nalepa | wykonanie: Monika Chomicka, Piotr Biedroń, Rafał Kowal

Mężczyzna i Kobieta, bezdzietna para z wieloletnim stażem, mieszka w domku nad zimnym morzem. Niespodziewanie w ich samotniczym życiu pojawia się Chłopak, który radykalnie zmienia relacje między bohaterami. Jaka okaże się jego rola? Czy zostanie dzieckiem, którego nigdy nie mieli? A może młodym kochankiem Kobiety?

koncerty w Trójmieście


Morze otwarte to poetycki, oniryczny tekst Jakuba Roszkowskiego, pochodzącego z Gdańska dramatopisarza i reżysera, wieloletniego dramaturga Teatru Wybrzeże, a od 2016 roku kierownika literackiego Teatru im. Słowackiego w Krakowie. Jest to wielowymiarowa opowieść o miłości, którą zabija rutyna; o niezrealizowanych marzeniach i ukrytych pragnieniach. Morze otwarte znalazło się w finale Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej w 2009 roku.

Czytanie wyreżyseruje Adam Nalepa, wychowany w Niemczech reżyser. Ma on na swoim koncie m. in. szereg spektakli przegotowanych w Teatrze Wybrzeże ( Blaszany bębenek, Nie-Boska komedia, Czarownice z Salem, Maria Stuart) i Teatrze Boto w Sopocie (Nord-Ost, Zielony mężczyzna, Podróż do Buenos Aires).

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
  • Bilet ulgowy
    10 zł
20 zł - normalny,
15 zł - Karta do Kultury*,
10 zł - uczniowie, studenci, seniorzy, Karta Dużej Rodziny*.
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)

Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom oraz emerytom i rencistom za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji.

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00).
Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 w.117 / Płatność za bilety i karnety gotówką lub kartą.

Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, PC Dramę należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 10 miejsc na dane przedstawienie.

Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca nie są numerowane. Prosimy o punktualne przybycie.

W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych - nie dotyczy fotografów akredytowanych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij