stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

PC DRAMA / Nie lubię pana, panie Fellini

NIE LUBIĘ PANA, PANIE FELLINI
autor i reżyseria: Marek Koterski | wykonanie: Małgorzata Bogdańska

Ceny biletów na wydarzenie podane są na końcu tekstu.

Biograficzna opowieść o włoskiej aktorce Giulietcie Masinie - żonie Federico Felliniego - staje się pretekstem do spojrzenia na kobietę uniwersalną, ponadczasową, wierną, która zatraca siebie z miłości do genialnego, lecz niewiernego męża. Na scenie tylko ona Giuletta/Małgorzata. Obok niej walizka z rekwizytami charakterystycznymi dla Felliniego i Masiny melonikiem, nosem klowna, trąbką, strojami. Czy geniusz usprawiedliwia nielojalność i niewierność? Czym jest dla mnie miłość? Całym życiem" deklaruje bohaterka.

Marek Koterski to jeden z najważniejszych polskich scenarzystów i reżyserów filmowych oraz teatralnych, dramatopisarz. Absolwent łódzkiej filmówki. W cyklu jego komedii bohaterem jest alter ego autora, Adam Miauczyński. Koterski nakręcił m. in. Dzień świra, Życie wewnętrzne, Nic śmiesznego, Wszyscy jesteśmy Chrystusami.

Wydarzenie odbędzie się równo tydzień po setnej rocznicy urodzin Federico Felliniego. Po pokazie się spotkanie z Markiem Koterskim i Małgorzatą Bogdańską.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
  • Bilet ulgowy
    10 zł
Bilety:
20 zł - normalny,
15 zł - Karta do Kultury*,
10 zł - uczniowie, studenci, seniorzy, Karta Dużej Rodziny*.
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)

Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom oraz emerytom i rencistom za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji.

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00).
Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 w.117 / Płatność za bilety i karnety gotówką lub kartą.

Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, PC Dramę należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 10 miejsc na dane przedstawienie.

Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca nie są numerowane. Prosimy o punktualne przybycie.

W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych - nie dotyczy fotografów akredytowanych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.