stat
Impreza już się odbyła

Otwarty trening zawodników Baltic Games (1 opinia)

Wydarzenie w ramach

Metry nad ziemię wybiją się na deskorolkach i bmx-ach. Ekstremalne triki zawodowców rozpalą widzów pierwszej zimowej edycji Baltic Games w Gdańsku, już w najbliższy weekend. Przedsmak wydarzenia będzie można poczuć już w piątek, 14 lutego - w Parku Tampolin JUMPCITY w Gdyni odbędzie się otwarta sesja treningowa najlepszych zawodników z całego świata. Wstęp jest bezpłatny, serdecznie zapraszamy!

Gala Otwarcia Sezonu 3

paź 24

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
Na zaproszenie

B jak balet - otwarta próba baletu

lut'20 22

sobota, godz. 11:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
Kup bilet
Trening w JUMPCITY to wydarzenie towarzyszące Baltic Games. Odbędzie się ono 14 lutego w godz. 21-22. Do tej pory obecność potwierdziło około 30 skateboarderów i riderów BMX. W parku Trampolin będzie można tym samym zobaczyć takich sportowców jak m.in. Pięciokrotny zwycięzca Olimpiady Sportów Extremalnych X-Games Daniel Dhers Redbull Team (Wenezuela), Drew Bezanson Redbull Team (Kanada), AJ Anaya (USA), Dawid Godziek Redbull Team (Polska) Rafał Kierc (Polska) czy Logan Martin (Australia). Zawodnicy będą ćwiczyć na wszystkich dostępnych w JUMPCITY trampolinach, czyli na łącznej powierzchni 500 m.kw.

- Park JUMPCITY w Gdyni to jedyna arena sportów ekstremalnych, w których zawodnicy mogą bezpiecznie ćwiczyć powietrzne akrobacje na trampolinach - mówi Andrzej Marchlewski z JUMPCITY.

To będzie widowiskowa impreza, między innymi dlatego, że profesjonaliści będą mieli do dyspozycji specjalny sprzęt - w tym dostosowany do akrobacji na trampolinach rower, deskorolki i deski snowboardowe. Zawodnicy z pewnością dostarczą mocnych wrażeń, trening w JUMPCITY będzie bowiem jedną z niewielu okazji do ćwiczeń przed Baltic Games. Z kolei dla widzów będzie to szansa rozmowy z zawodnikami, zrobienia wspólnej fotki czy zdobycia autografu. Tuż przed trampolinami zostanie wydzielona Strefa Publiczności.

Tuż po treningu zawodnicy pojadą na imprezę otwarcia Baltic Games w gdyńskiej Desdemonie (ul. Abrahama 37). Będzie można posłuchać energetycznego alternatywnego rocka w wykonaniu grup Jolokia i Social Cancer. Wstęp kosztuje 10 złotych.

Opinie (1) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni