• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Otwarte Dni Drewna - edycja IV

Stowarzyszenie Dom Drewniany, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska w osobie dr inż. Marcina Szczepańskiego oraz Koło Naukowe Technologii i Organizacji Budowy ,,KOBRa" zaprasza na IV edycję Otwartych Dni Drewna na Politechnice Gdańskiej.

Celem spotkania jest promowanie budownictwa drewnianego, jako budownictwa ekologicznego i energooszczędnego oraz przybliżenie budownictwa drewnianego nie tylko kadrze technicznej i inżynierskiej, na co dzień związanej z budownictwem tradycyjnym, ale również przyszłym inwestorom prywatnym, zamierzającym zbudować dom dla siebie i swojej rodziny.

Spotkanie odbędzie się w formie otwartej konferencji w dniach 25-26 maja 2022.Na każdy z dni obowiązywały będą oddzielne zapisy, z uwagi na rozmiary dziedzińca liczba miejsc będzie ograniczona.

Tematyka prelekcji i prezentacji wystawców podana zostanie na początku kwietnia. Lista firm/wystawców którzy pojawią podczas naszego wydarzenia zostanie opublikowana na koniec marca.

Zgłoszenia oraz zapytania dotyczące warunków współpracy prosimy kierować pod numer telefonu: 661-415-888 lub na adres email: marcin.szczepanski@pg.edu.pl

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Zapisy na wydarzenie pod linkiem: docs.google.com

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • wykład / prezentacja , spotkanie , warsztaty
  cze 30
  czwartek, g. 12:00
  Gdynia, Zaufaj Położnej Szkoła Rodzenia
  Piknik z Zaufaj Położnej