stat
Impreza już się odbyła

Otwarta Oczyszczalnia

  • sobota, 22 sierpnia 2015
  • Lokalizacja
    Gdańsk, Oczyszczalnia Ścieków Gdańsk Wschód, ul. Benzynowa 26
  • Bilety
    wstęp wolny

Oczyszczalnia Ścieków Gdańsk Wschód zajmuje obszar 74 ha i obsługuje ponad 750 tys. mieszkańców. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak duże jest znaczenie tego obiektu dla miasta, naszego codziennego funkcjonowania oraz dla środowiska. Wszystkie procesy, jakim poddawana jest zużyta przez nas woda będziemy mieli okazję poznać bliżej już wkrótce. 23 maja startuje projekt "Otwarta Oczyszczalnia".

lis 28

sobota, godz. 10:00 - 16:00

Online
Wstęp wolny
lis 29

niedziela, godz. 9:00 - 11:10

Gdańsk,
Wstęp wolny
data: 23.05.2015, 20.06.2015, 18.07.2015, 22.08.2015
miejsce: Oczyszczalnia Ścieków Gdańsk Wschód; Gdańsk, ul. Benzynowa 26
bilety: wstęp wolny
adresat: mieszkańcy Gdańsk i okolic w wieku powyżej 12 tego roku życia

"Otwarta Oczyszczalnia" to wspólna inicjatywa Miasta Gdańska, Saur Neptun Gdańsk i Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej. W wybraną sobotę danego miesiąca, w okresie od maja do sierpnia Oczyszczalnia Ścieków Gdańsk Wschód zostanie otwarta dla zwiedzających. Każdy mieszkaniec Gdańska lub mieszkaniec innego miasta, którego interesuje tematyka oczyszczania ścieków może już dziś zapisać się na specjalnie przygotowaną wizytę. Organizatorzy stworzyli w tym celu dedykowaną stronę internetową. Strona umożliwia nie tylko zapisy na najbliższy termin zwiedzania, można na niej znaleźć również cały harmonogram wizyt w bieżącym roku oraz wiele ciekawych informacji i materiałów multimedialnych na temat gdańskiej oczyszczalni i nie tylko.

więcej informacji: www.otwartaoczyszczalnia.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.