Otwarcie salonu Jysk

W środę, 12 czerwca, w Galerii Przymorze będzie miało miejsce otwarcie nowego salonu JYSK - sklepu oferującego skandynawskie produkty do domu. Lokal znajdować się będzie na pierwszym piętrze i zajmie powierzchnię 1039 m2. Z okazji otwarcia przygotowano dla klientów mnóstwo atrakcji, w tym rabaty nawet do 80%.

6 czerwca - 1 lipca 2020, godz. 12:00

Gdynia,
Wstęp wolny
JYSK jest międzynarodową siecią handlową, wywodzącą się z Danii, która sprzedaje "wszystko dla domu". Jej założycielem jest Lars Larsen, który w 1979 roku otworzył swój pierwszy sklep w duńskim mieście Arhus. Placówka nadal istnieje, a grupa JYSK obejmuje obecnie ponad 2 700 sklepów w 52 krajach na całym świecie. W Polsce JYSK istnieje od 18 lat. W ponad 200 sklepach rocznie zakupy robi ponad 11,5 miliona Polaków. Sieć dynamicznie się rozwija, każdego roku otwieranych jest kilkanaście nowych placówek.

12 czerwca swoje drzwi po raz pierwszy otworzy sklep zlokalizowany w Galerii Przymorze. Lokal zajmie imponującą przestrzeń, liczącą aż 1039 m 2. Tym samym JYSK dołączy do grona największych sklepów w obiekcie.

Otwarcie Jysk nie jest jedyną komercjalizacyjną zmianą, jaką mamy w planach na ten rok. Cieszymy się, że po miesiącach prac, sklep może przyjąć pierwszych klientów. Oferta Jysk jest bardzo popularna - skandynawski design i styl to bez wątpienia najpopularniejszy obecnie trend w urządzaniu wnętrz. Teraz cała gama produktów pozwalających urządzić dom w ponadczasowy sposób jest dostępna także w naszym Centrum. Z okazji otwarcia nasi klienci mogą liczyć na wiele atrakcji oraz promocji cenowych sięgających nawet 80%.- serdecznie wszystkich zapraszamy - mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Galerii Przymorze.

JYSK oferuje swoim klientom artykuły zaprojektowane w skandynawskim duchu, które odzwierciedlają współczesne i proste wzornictwo. Oznacza to, że każdy klient może tam kupić meble, łóżko i dodatki w skandynawskim stylu - a jeśli wybrany produkt nie jest dostępny w sklepie, zawsze można go znaleźć w sklepie online. To sposób na dzielenie się skandynawskim duchem z klientami, którzy robią zakupy w JYSK. Co interesujące, nazwa firmy wywodzi się z języka duńskiego, w którym słowo "jysk" oznacza oznacza "coś" lub - jak Lars Larsen - "kogoś" z Półwyspu Jutlandzkiego i jest często kojarzone ze skromnością, dokładnością i uczciwością.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij