stat
Impreza już się odbyła

Otwarcie gdyńskiej ślizgawki

Już w najbliższą sobotę otwarte zostanie lodowisko znajdujące się przy ul. Bema w Gdyni. Na miejscu będzie można będzie wypożyczyć kask, łyżwy i przede wszystkim mile spędzić wolny czas.

Lodowisko przy ul. Bema funkcjonuje w sezonie jesienno-zimowym już od kilkunastu lat. Cieszy się olbrzymią popularnością. Przed pandemią korzystało z niego średnio 25 tysięcy osób w ciągu roku. Tafla ma powierzchnię 20 na 30 metrów. Gdyńskie Centrum Sportu funkcję administratora obiektu pełni od września 2017 roku, kiedy to przejęło ją od Młodzieżowego Domu Kultury.

Cennik- W związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 lodowisko pozostawało zamknięte od 2020 roku - mówi Przemysław Dalecki, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu i dodaje - W grudniu 2021 wracamy do gry i ponownie możemy otworzyć obiekt, na który serdecznie wszystkich zapraszam. Pamiętajmy jednak, że każdy z nas ma wpływ na to, jak szybko uda się zahamować pandemię. Chrońmy siebie i bliskich. Skuteczna walka z koronawirusem jest możliwa dzięki przestrzeganiu podstawowych zasad postępowania, o których przypominać będą pracownicy na miejscu - dodaje dyrektor GCS. - Dbajmy o dystans, dezynfekcję i używajmy maseczek, a co najważniejsze nie przychodźmy na lodowisko, kiedy będziemy mieli objawy jakiejkolwiek infekcji. To wpłynie na komfort i bezpieczeństwo nas wszystkich.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.