stat
Impreza już się odbyła

Otwarcie Zakwasownia Bistro

Restauracja, w której goście mogą skosztować autorskiej kuchni roślinnej, wyjątkowej, bo pełnej smaku, różnorodnych tekstur, a poza tym zdrowej i pięknie podanej. Smakowite Otwarcie nastąpi 23 czerwca o godzinie 18.00. Gościć będziemy znanych kucharzy (Rafał Koziorzemski - Biały Królik, Patryk Szczepański - wegański cukiernik). Wspólnie z Mikołajem Batorem, Marcinem Popielarzem i Aloną Orel, szefową kuchni w Bistro, przygotują autorskie wariacje na temat dań z menu w mini porcjach.

w każdy piątek (od 14.08.2020 do 06.08.2021), godz. 19:00

Wstęp wolny
sie 29-30

sobota - niedziela, godz. 10:00 - 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Jadłospis Bistro to nieoczywiste i świeże wydanie kuchni wegańskiej. Zakwasownia Bistro zaskoczy niejednego konesera zdumiewającymi połączeniami i udowodni, że roślina może wystąpić na talerzu w roli głównej.

Miejsce stworzyli Magdalena i Mikołaj Batorowie, właściciele Zakwasowni, znanej już rodzinnej manufaktury, produkującej organiczne zakwasy, kiszonki, kimchi i dania kuchni roślinnej. Sztuce przygotowywania potraw patronuje Marcin Popielarz, szef kuchni Białego Królika, finalista S.Pellegrino Young Chef.

Miejsce jest jednocześnie siedzibą nowo otwartej fundacji "Stacja Czułość", której misją jest szeroko pojęta emocjonalna opieka nad pacjentkami onkologicznymi. To kolejny projekt twórców Zakwasowni.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij