stat
Impreza już się odbyła

Otwarcie NA FALI | Plug.in pres Joana b2b Keytov

Na Fali BeachBar powraca, a wraz z nim oficjalne otwarcie!

wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł
W tym roku, sezon na plaży otworzymy w epickim stylu.
Z tej okazji udało nam się zaprosić rezydentów klubu Tama z Poznania, którzy swoją selekcją umilą nam to wydarzenie. Dodatkowo razem z Plug.in odpalimy dla Was specjalny stream przy zachodzie słońca prosto z plaży w Gdańsku.

Nie zabraknie również niespodzianek!
My nie możemy się doczekać, a Wy?

:LINE UP:
Joana b2b Keytov

Joana (Joanna Tomczak) DJ-ka, producentka i promotorka aktywna na polskiej scenie muzyki elektronicznej od 15 lat. Na stałe związana jest z Poznaniem, gdzie aktywnie działa w obszarze promocji muzyki elektronicznej i kultury klubowej. Od wielu lat współorganizuje imprezy oraz angażuje się w działalność kolektywu i stowarzyszenia City Inside Art. W 2013 roku Joana debiutowała w roli producentki muzycznej wydając EP-kę Save Your Tears, która ukazała się nakładem współtworzonego przez nią labelu Rec.Out, a trzy lata później wydała, we współpracy z An On Bast, 2 Hearts 4 Eyes. Od 2015 roku prowadzi ściągający do Poznania największe nazwiska współczesnej muzyki alternatywnej klub Tama, którego jest współwłaścicielką.

Keytov DJ z 15-letnim stażem. Jego sety charakteryzuje wyważona mieszanka brzmień od głębokiego houseu, przez minimal po motywy bardziej techniczne i transowe. Jest bardzo aktywny na lokalnej scenie klubowej, grając praktycznie co tydzień w najciekawszych klubach w mieście. Każdy jego występ jest spójny, taneczny i pełen humoru, co zyskuje uznanie zarówno publiki, jak i kolegów z branży.

Data: 10 lipiec
Start: 20:00
Tax: free

Adres: Na Fali Beach Bar, Aleja Generała Józefa Hallera 280, 80-503 Gdańsk - wejście na plażę nr 50

Patronat medialny: muno.pl

Do zobaczenia!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • clubbing / dyskoteka
  maj 15
  sobota, g. 18:00
  Gdańsk, Ulica Elektryków
  Otwarcie elektryków
 • festiwal muzyczny , clubbing / dyskoteka
  sie 20-22
  piątek - niedziela
  Gdańsk, Twierdza Wisłoujście
  Wisłoujście 2021