• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza odwołana

Otwarcie Elektryków

Ta zima w końcu musi minąć, ale jeszcze zanim nastąpi jej rychły finał, przychodzimy z elektryzującymi wiadomościami. Ulicę Elektryków w nowym sezonie czeka rewolucja, a najbliższy czas spędzimy, pędząc wspólnie autostopem przez galaktykę!

paź 15

sobota, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 55 zł
przedsprzedaż 35 - 45 zł
Ubiegłoroczny program narobił na polskiej scenie klubowej i kulturalnej większego zamieszania niż sztorm Dennis, a o ponad sześćdziesięciu wydarzeniach, które miały wtedy miejsce było głośno nie tylko lokalnie. Po efektownym zamknięciu przyszedł czas ładowania akumulatorów i krótkiego snu zimowego, przerywanego jedynie na interdyscyplinarne imprezy z konceptualnego cyklu Przestrzenie. Powoli jednak rozpoczynamy odliczanie. Przebudzenie mocy jest coraz bliżej i już 8 maja Ulica Elektryków powróci w upgradeowanej formule, silna jak nigdy dotąd!

Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, ale nie ma takiego rekordu, którego nie dałoby się poprawić. Udowodnił to niedawno Armand Duplantis, bijąc dwudziestopięcioletnie osiągnięcia Siergieja Bubki w skoku o tyczce. Podczas nadchodzącego sezonu zamierzamy udowodnić właśnie, że nie ma cienia przesady w staroszkolnej myśli the sky is the limit. Startujemy w drugi piątek maja z napędem na cztery sceny. Każda z nich będzie później funkcjonować na autonomicznych zasadach przez cały rok. Po raz pierwszy operujemy na tak olbrzymiej infrastrukturze, więc czeka nas entrée o niespotykanym rozmachu

Sercem naszej działalności merytorycznej pozostaje Elektryków. I nie zamierzamy zbaczać ze sprawdzonego kursu obranego na kosmopolityzm, otwartość i artystyczną wolność. Teaser trailerem niezliczonych bookingów z orbity electro/disco/house na Otwarciu będzie 박혜진 park hye jin. Ta multidyscyplinarna ulubienica Mixmaga i nowa nadzieja K-houseu potrafi jak mało kto balansować między delikatnością i marzycielstwem, a setami o naprawdę dużym ciężarze gatunkowym. Miesiąc później rozgrzeje publiczność na Primaverze, więc tym bardziej warto złapać ją na miejscu.

Nowym spotem w trybie regularnym staje się Plener 333. Muzyczny cykl Letnie Napięcie i zapowiedziane koncerty Nosowskiej, Darii Zawiałow, duetu Skalpel, Bedoesa czy Taco Hemingwaya to jedno, ale zyskujemy po prostu atrakcyjne sąsiedztwo wprost stworzone do codziennych spotkań i gigów (nota bene) w plenerze. Dokładnie w przededniu grania na berlińskim Pitchfork Music Festivalu 8 maja zaprezentuje się tu DJ Spinn, czyli pionier footworków z Chicago i przyjaciel nieodżałowanego DJ-a Rashada. Mówi się, że w każdej legendzie kryje się ziarno prawdy i to jest właśnie taka sytuacja. Faktycznie its gonna be legendary, zwłaszcza że wizycie współzałożyciela Teklife crew towarzyszyć będzie specjalna oprawa taneczna. Zapłonie prawdziwy ogień

W B90 usłyszycie z kolei Batu (Batu_music), który jest gwiazdą klubowego mikrokosmosu Bristolu i na każdym kroku udowadnia, że to miasto w południowo-zachodniej Anglii stoi nie tylko trip hopem i Banksym, ale również techno w odcieniach industrialnych czy plemiennych. Wyróżnienie jego występu z Dekmantel Selectors na liście Best Mixes of 2018 redakcji Guardiana mówi samo za siebie.

Absolutną premierą w naszym uniwersum jest Drizzly Grizzly. To nie tylko długo oczekiwane schronienie przed burzą i recepta na niepogodę, ale też znaczący krok w kierunku maksymalnego zróżnicowania programu Ulicy Elektryków w sezonie 2020. W końcu co dwie sceny, to nie jedna. Szczególnie, że tę na świeżym powietrzu od tej pod dachem dzieli zaledwie kilka metrów.

Głodni dalszych niespodzianek? Możemy zdradzić jeszcze, że przygotowujemy epicki projekt z zakresu alternatywnej gastronomiiTraktujcie to na razie jako snippet wszystkich atrakcji, które z czasem zostaną ujawnione. Ulica Elektryków wraca w wersji 400% i nie może was zabraknąć 8 maja, kiedy otworzymy jej nowy rozdział.

-

Elektryków Opening

After a small winter break Ulica Elektryków is back and ready to roll! This years Opening is planned for the second weekend of May. Were more than pleased to invite You for an intergalactic journey with guest like 박혜진 Park Hye Jin, DJ Spinn, Batu and support from the local legends. The grand opening will take place on four stages, all located in the heart of Gdańsk Shipyard. Keep Your eyes and ears opened, because this season is going to be a real blast! Were working hard to deliver even more quality and music to the scene. Stay tuned ️️️ELEKTRYKÓW OUTDOOR STAGE:
박혜진 park hye jin

ELEKTRYKÓW INDOOR STAGE:
TBA

PLENER 33 STAGE Ghetto:
DJ Spinn

B90 STAGE Industrial Techno:
Batu_music


WSTĘP: 18+ POLICY
TAX FREE DO 21:00 | 20 PLN po 21:00
18 + POLICY


ARTWORK: Simo


DO ZOBACZENIA NA ELEKTRYKÓW ️️️

Informacja o biletach

WSTĘP: 18+ POLICY
TAX FREE DO 21:00 | 20 PLN po 21:00
18 + POLICY

Opinie

 • clubbing / disko , pubbing
  wrz 30
  piątek, g. 21:00
  Gdańsk, Mechaniczna Pomarańcza
  CLOCKWORK FRIDAY